Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mi? Valaki? Anàlis gondok.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Valaki? Anàlis gondok.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kicsit nagyon kellemetlen de..lenyeg a lenyeg,tegnap ejszaka analisan is szeretkeztük a parommal..nem fajt kozben..nagyon is jo volt..de azota verezget a fenekem.Hol verzik hol nem..fajni is faj..reggel bicikliztem es àuu.. nagy wc kor is..sose jartunk meg igy..felek vmi baj lehet?esetleg valakinek volt ilyen?Melegekhez is szol a kerdesem..csak jartasabbak ebben.Koszi a valaszokat.Szep napot!

2018. máj. 9. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Felsértették. Majd begyógyul.
2018. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Aranyér. Felsértve


Mostantól óvatosabban kell analozni (ha egyáltalán)

2018. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér, végbélrepedés, több minden is lehet. Meg fog gyogyulni, de érdemes vmi aranyér kenőccsel kenegetni.
2018. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem aranyér lehet. Lehet kezdődő volt, ami most már nem kezdődő. Innentől tanácsos lenne abbahagyni, amúgy sem egészséges.
2018. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
szívesen szem/kézügyre veszem :D
2018. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5:

Biztos, hogy most másra sem vágyik

2018. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Várj pár napot, ha nem áll el akkor nézesd meg sebészeten. Valószínűleg csak egy apró repedés, kenőccsel begyógyul. Szeret mindenki egyből aranyeret kiabálni, mert arról hallott a legtöbbet.
2018. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem a gumi dörzsölt ki így egyszer, pedig óvatosak voltunk, síkosítót is használtunk, nem csináltuk sokáig és közben még kifejezetten kellemes is volt, csak utána éreztem diszkomfort érzetet. Pár nap alatt elmúlt, én körömvirág kenőccsel kenegettem meg néha neogranormonnal.
2018. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7:

Ja, mert a végbélrepedés sokkal megnyugtatobban hangzik, igazad van!

2018. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!