Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sextarskeresőn járt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sextarskeresőn járt már valaki sikerrel mik a tapasztalatok? Miért van ennyi kapu ember?

Figyelt kérdés
Fiú lány egyaránt írhat

2018. máj. 3. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Te tuti fiú vagy
2018. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fent vagyok már vagy 10. éve de komolytalan az egész! Senki sem volt aki meg akart volna ismerni. Semmilyen formában sem.
2018. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi. Max beszélgetés.

De itt már bejött a dolog :D.

2018. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Se ott, se ezen az oldalon...


22/f

2018. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én beszélgettem már olyan pasival aki elmondása szerint rengeteg csajjal dugott már így internetes szex vagy társ keresőn keresztül..

Akkor ebből mennyi lehet az igazság?

Én nő vagyok, kaptam már persze ajánlatokat..

De szerintem pasik között is sok a szájhős akinek ha azt írnám hogy jöjjön megfutamodna.. :)

Privát üzenetre nem válaszolok.

2018. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!