Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfi benne lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi benne lenne egy szexkapcsolatban? Ha egy férfi ilyenben van benne akkor csak avval a nővel fekszik le mindig?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ha nem független akkor eleve két nővel fekszik le !
2018. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyílván nem azért van szexkapcsolatban hogy csak azzal az eggyel feküdjön le.
2018. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak azzal a nővel de előfordult olyan volt már olyan időszakom hogy laza kapcsolatban voltam voltam egy lánnyal és igen csak vele feküdtem le.
2018. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt olyanom. Ha lett volna közbe más csaj, akkor azt is megfektettem volna.

De persze ez megegyezés kérdése.

2018. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tamas85hmvhely ***** válasza:

Szexkapcsolatról révén szó valószínű, hogy nem csak Veled lesz.

Nekem is voltak szexkapcsolataim. Általában több pályán játszottam. De minden megbeszélés kérdése. Meg kell beszélnetek, hogy mi fér bele a "játéka" és még ekkor sem lehet biztos abban, hogy ezt a másik fél be is tartja, mert ez csak szexkapcsolat.

2018. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Benne lennék

Igen

2018. máj. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is benne lennék de csak egy lánnyal hosszabb távon f/22 privi is jöhet
2018. máj. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele szexkapcsolatba, hosszú távú kapcsolatot keresek. És számomra a szexkapcsolat eléggé tabu. Már hogy lehetne érzések nélkül szexelni? A szex az kb a legtöbb, amit magadból adni tudsz fizikailag. mért lennék azzal, aki totál nem érdekel? És ha az egesz érzelmek nélkül van, akkor az kinek jó?


Szóval kösz, de nem. Inkább rendes kapcsolat, minden felelősséggel, amivel jár :)


Ha már szexelni akarok valakivel, akkor nem bújok el a felelősség elől sem. A szexkapcsolat vélemenyem szerint gyáva emberek hüpyesége, akik gyávák felelősséget vállalni magukért.

2018. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23/F
2018. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiatal srácként én benne lennék ilyenben.
2018. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!