Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig érdemes benne lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes benne lenni egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy ideje szexkapcsolatban vagyunk időhiány miatt. Nem érzünk egymás iránt semmit, viszont eszméletlenül jó a szex. Azt mondta a férfi akivel összejárok, hogy ő még szeretné 2-3 évig így csinálni. Nekem sincs ellenemre, mert jó vele, csak félek hogy így egyedül fogok maradni. Szerintetek mi a jó döntés ebben a helyzetben? Maradjak így vele még egy ideig vagy hagyjam?


22N



(Csak a kérdésre várok választ! Nem ismerkedés céljából írtam. Aki ítélkezni akar, szidni akar engem, azt megkérem ne itt élje ki magát! )



2017. jan. 30. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kajak miert kene ebbe idegen tanacsara adni?

Ha neked jo igy akk dugj vele sokat. Ez nem zarja ki h pl munkahelyen valakivel megismerkedsz s osszejossz....vele meg akkor abba hagyod. Ebbe mi a nehez?

2017. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, úgy beszéltük meg, ha valamelyikünknek alakulna komolyabb mással akkor abbahagyjuk természetesen.

Köszi a válaszod! Csak kíváncsi vagyok véleményekre!

2017. jan. 30. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Latod. O maga es te is tudod a valaszt.
2017. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Semeddig! Elbszod csak az életedet! És most gondolhatod, hogy irigykedem rád. Nem. Megéltem sok mindent. Tudod kinek való ez az élet? A sok elbszott p1csának!

Ha te tartod magad valamire is, akkor nem ilyen ribi életet élsz, hanem a tartalmas szerelmi életet választod. Nincs időd? 22 évesen mire nincs időd? Tanulsz és mellette 10 órát dolgozol és még utazol mindkét helyre, otthon háztartást vezetsz és gyereket nevelsz? Ez nem ítélkezés. Vagy belátod a fejeddel ezt, vagy akkor maradsz ez ami.

2017. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem nincs időm a suli és a munka mellett jelenleg ismerkedni. Örülök ha pihenhetek Miért kell letámadni?:) Nem vagyok ribi amúgy.
2017. jan. 30. 20:17
 6/10 anonim válasza:
26%
A #4-es számú hozzászóló javaslatát támogatom. Ha most rászoksz erre az életre, nem fogsz tudni változtatni rajta. 3 éve nincs normálisnak mondható kapcsolatom, mert ilyenekbe keveredtem. Tapasztalatból mondom, hagyj fel ezzel.
2017. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, hogy a '70-es években sem voltak ennyire prűdek és álszemérmesek az emberek, mint ma.


Kérdező, ha nincs időd ismerkedni, akkor ha szakítasz a partnereddel, mi változik? Akkor is egyedül maradsz, és még jó szexben sem lesz részed. Addig maradj ebben a kapcsolatban, amíg mindkettőtöknek jó, illetve nem talál valamelyiktek jobbat.

2017. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Zöldet adtam!

2017. jan. 30. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Addig mig el nem kapod a HIV-et
2017. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy találtál rá erre a kérdésre de ezért kár volt ideírnod a roppant segítőkész és hasznos válaszod!
2017. nov. 1. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!