Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vélemény a nem teljese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vélemény a nem teljesen egyenes péniszről? Érezhető a különbség? Jobb/rosszabb?

Figyelt kérdés
kor?
2018. máj. 10. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiflimony?
2018. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nőként írok, csak logikusan gondolj bele. Nem mindegy hogy egy egyenes uborkát nyom fel magának, vagy pedig egy banánt. Szerintem a görbe pénisz kettős hatást kelt, egyrészt vastagabbnak érződik, másrészt legalább két külön pontban is ingerli. Tehát ott, ahol meghajlik/megtörik pl. közepe felé, meg a vége, ahol végződik a makk. Na most attól függ hogyan görbül, ha nem olyan vészes a hajlási szög, hanem fokozatosan, átmenetesen görbül, akkor gondolom a vagina belül átveszi a formáját, és csak szimplán vastagabbnak érződik, ha viszont erős a töréspont, akkor lehet kettős érzetet kelthet egyes nőknek. Az meg hogy jobb-e vagy rosszabb, azt is nője válogatja. Aki nem bírja a vastagabbat, annak valószínűleg a görbe sem lesz ideális. Valamint nem biztos, hogy minden póz megfelelően kielégítő. Ha minden igaz akkor pl. a lefelé görbülő pénisszel a legjobb hatást kutyapózban érheted el. Az ellenkezője értelem szerűen a fordítottja. Ugye a G pontot kell megcélozni. Igazi problémát az okoz, ha képtelen a behatolásra, tehát a nemi aktusra. Ha ez működik, akkor nagy baj nem lehet.
2018. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, az enyém felfelé ível. Az ad valami pluszt a dolgokhoz?
2018. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!