Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom folyton erőlteti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton erőlteti az anált, de nem érti meg, hogy aranyerem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta küszködök az aranyérrel, szó szerint megkeseríti a nagy wc-zéseket. Használtam kenőcsöt, most kúpozok, ezek azért enyhítik annyira, hogy kibírható elvégezni. Nagyon jól tudja, hogy ilyen problémám van és állandóan bepróbálkozik, és a legrosszabb, hogy nem ért a nem-ből. Tovább erőlteti, míg az egész együttléttől elmegy a kedvem, nem egyszer feküdtünk már le úgy, hogy nem lett az egészből semmi... Borzasztóan bánt és egyben bosszant is, hogy nem érti meg, hogy fáj nekem ott és talán soha nem fog menni nekem az anál. De lelkiismeret furdalásom is van, hogy ez miatt nem tudom megadni neki azt, amit szeretne. Szerintetek mit tegyek? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Köszönöm a válaszokat!


2018. máj. 10. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ekkora tahó, hagyd el.

Önző kis tapló pasas..

2018. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Szakíts vele mert úgy látom tesz arra H mi van veled. Csak saját magára és a vágyaira gondol. Te jobbat érdemelsz. Egy tahó lehet. Nem tisztelhet eléggé.
2018. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem pontosan tudod a választ. Az a baj hogy tökre sajnálom a hozzád hasonló nőket, de azt tapasztaltam hogy ti szerettek beszélni a problémáról, mert megerősítést vártok hogy igen a pasitok egy tapló, de végül mégsem szakítotok mert azért szeretitek...Csak én ezt nem értem...
2018. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Akkor pedig elöbb-utobb döntened kell: Vagy megértöbb partnert keresel, vagy jön a seggbekuki.
2018. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytatnám a kapcsolatot olyannal, aki olyat vár el tőlem szexuálisan, ami számomra kellemetlen
2018. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyer nelkul se engednem s ggbe... El kell fogadniuk a pasiknak, hogy ez bizony sok nőnek tabu. O orulne, ha te nyomnal egy mukukit az anuszaba?
2018. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Aranyérrel analozni az egyenes út a végbélrákhoz.

Ha ez az emberedet nem hatja meg, akkor lényegében a halálodat is leszarja

Ha te ennek ellenére kitartász mellette, akkor reménytelen áldozat-típus vagy

2018. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Azért az aranyér mellettu végbélrák pötit erös tulzás. Nem lesz végbélrákja, csak az aranyere fog sokkal durvábban kijönni és fájni, majd visszhuzodik. De valoban nem kedves a pasid, ha ennek ellenére erölteti. Vagy megengeded neki, h mással kiprobálja, vagy kompromisszumot köttök, h egyszer megprobálhatja, de ha fáj, abbahagyja, vagy elválnak utjaitok.
2018. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek erőltetném a felcsatolható pénisz témát, mielőtt elhagyom.
2018. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Leszarja az érzéseidet, leszarja az egészségedet - és elérte, hogy még neked legyen rossz érzésed.
2018. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!