Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom nagyon erőlteti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon erőlteti az anált de én egyáltalán nem akarom. Hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Ő vette el a szüzességem az elején már próbálkozott vele mondogatta hogy ő nagyon szereti mi is csinálhatnánk.Én mondtam neki hogy engem egyáltalán nem vonz sőt...azt mondta jó elfogadja majd hátha később megváltozik a véleményem. Mostanában viszont erőszakosan próbálkozik és válaszol mikor mondom neki hogy nem szeretném ő meg szórakozik hogy megpróbálja berakni. Nem tudom miért nem tiszteli a döntésem és miért kell így"megalázni" azzal hogy ezt csinálja amiből összeveszés lesz és abbahagyjuk ha épp szexelünk és elkezd telefonozni.

Gondolkozok azon hogy szakítok vele ha tovább folytatja.Ez szerintetek szakító ok is lehet vagy én reagálom túl?


2017. ápr. 27. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Simán az lehet, én ezért kidobnm, ha nem éeri meg, hogy nema akrok valamit...
2017. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd ott őnző. Nem szeret és nem tisztel téged se a tested csak használ mint egy rongyot
2017. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tisztel teged. Elobb probaljatok ki az o popojat. A szex kozos oromszerzes nem egyoldali. 31F
2017. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer itt olvastam egy tanácsot hasonló kérdésre:

Annyira análrajongó, akkor elsőnek próbálja ki ő!


Esetedben pedig én inkább dobnám. Próbálja berakni, miközben tudja, hogy te NEM akarod.


Idővel elveszted majd a bizalmat vele szemben az ágyban, meg a szexualitásodra is kihatással lesz az ő önzőssége.


Én elkezdeném nyomatni a dumát, hogy mennyire tetszene neked, ha felcsatolhatóssal megdughatnád. Aztán folyton nyomatnám a témát.

2017. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Te inkább sose pasizzál!

És még annyit sem veszel észre hogy ha megerőszakol....

2017. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hagyd ott mint macskát tojni az ilyet az egy dolog hogy megkérdez független attól hogy hajlasz rá vagy sem, de hogy pofátlanul erőlteti azt amit nem szeretnél az bunkóság. Én három alkalommal probálkoztam az anállal a barátnőmnél, de csak kérés szinten, harmadszorra belement, viszont nem azt az élvezetet hozta egyikünknek sem, igy nem azóta soha többet. Nem azt mondom hogy annyira fájdalmas volt valamelyikünknek, mert nagyon odafigyeltem és jol elő lett készítve a terep, de ha valaha is bele mennél az ilyenbe csak olyannak akibe 100% megbízol, jelenlegi erőszakos barátod nem ilyen. 26/f
2017. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, mar ő is tervezi a szakítást, ezert is tesz újabban a véleményedre. Es mivel mar nincs vesztenivalója, ugy van vele, h még azért megpróbálja elvenni azt amit annyira nem akarsz megadni neki
2017. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már tettem fel kérdést hasonló ügyben itt.Íme az análfanoktól kapott válaszok:

1.Én nem szólok, dehogyis, majd keresek mellette olyat, aki hagyja.

2.Egy nőnek az anált is hagyni kell, mert ő is sok hülyeséget ráerőltet a férfire.Kompromisszumot kell kötni.

2017-ben ilyen vélemények vannak Férfiak részéről.

Az én véleményem az, hogy nem kínlódnék a pasival tovább, ha Ennyire értetlen.

2017. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy felcsatolhatóst, hogy előbb rajta próbáld ki.


23/F

2017. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Mit tegyél?! Küldd át hozzám,ha kidobod. :D :D
2017. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!