Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy adjam a barátnőm tudtára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a barátnőm tudtára hogy szex közben nagyon érződik "onnan" a szag és zavar?

Figyelt kérdés

A pu*cijának elég erős és kellemetlen szaga van, az elején még izgatott de mára már inkább le lankaszt. Szex után meg kell mossam az arcom és a kezem mert különben órákig rajtam marad a szag. Nem akarom megbántani mert tudom hogy nagyon nincs magával megelégedve, meg ez amúgy is kellemtlen egy embernek. Viszont heti 3-4 alkalommal van szex, és már nem bírom a szagot. Napi szinten fürdik.


(Az előző b.nőimnek nem volt ilyen erős szaga, inkább kellemes illat volt.)



2018. máj. 12. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb a punciszag!
2018. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig erről őszintén kellene beszélgetnetek. Ha megfelelő higiénia mellett is kellemetlen, erős szaga van odalent, akkor érdemes lenne nőgyógyászhoz fordulnia, lehet valamilyen fertőzés tünete is.

Ne haragudj, de ha ezen megsértődik, akkor pszichológushoz is el kéne küldeni, mert kóros önértékelési problémái vannak. Én sem vagyok megelégedve magammal, de ha ilyesmi miatt szólna a párom, akkor utánanéznék, nincs-e valami nőgyógyászati problémám és hogy az életvitelem, étkezésem és más dolgok hogyan játszanak közre ebben és hogyan tudok változtatni. Nem az emberi értékeiről szól, hogy milyen szagú az ápolt nemi szerve, ezt a barátnődnek is illene tudnia.

2018. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Szex után meg kell mossam az arcom és a kezem mert különben órákig rajtam marad a szag. - bocs, de ez amugyis alap lenne eleg rendesen es mindenhol szex utan...
2018. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez azért van, mert valamilyen bakteriális fertőzése van, az okoz erős bűzt. Nekem is volt egyszer, mikor szex közben megcsapta az orrom, annyira elszégyelltem magam, hogy másnap mentem is nőgyógyászhoz. Felírt egy gyógyszert, pár nap alatt elmúltak a tünetek. Elég igénytelen a baratnőd, ha ezt nem veszi észre magán, vagy lusta orvoshoz menni. Mondd meg neki, hogy téged ez zavar, lehet behisztizik, de az csak annyit jelent, hogy gyerekes és inkább keress valaki mást.
2018. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

A punci illata isteni illat. Ha szagnak érzed és kellemetlen és nem egészséges az lehet baj, de ha a barátnőd egészséges akkor veled van a baj.


Ha nem egészséges akkor a patikában vegyetek tejsavat üvegben és megfelelő hígítással fürdésnél öblögesse ki vele a punciját belülről a megfelelő hüvelymosó készülékkel. A savas környezet kiöli majd azt ami nem kell oda.

35F

2018. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:40


Én nem szoktam megmosni. Szeretem a punci illatát. Anyád nyálas puszijával se rohansz a mosdóba mosakodni. Egy egészséges punci nedvével sincs semmi gond szerintem...

35F

2018. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!