Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon hamar izzadok, még...

Hippy baby kérdése:

Nagyon hamar izzadok, még télen is! Többi lent, légyszi azt is olvasd el hátha tudsz nekem segíteni!?

Figyelt kérdés

157 cm magas,40 kilós 13 éves lány vagyok,és borzasztóan izzadok!nagyon irrtáló.Semmilyen dezodor nem segít.Télen,mint most,már a második óra után egy dió nagyságú izadság folt van a pólómon.Nagyon szégyellem,,már félek a nyártól.MI lesz,ha még melegebb is lesz!Nem hogy nyáron,még télen is izzadok de borzasztóan!Nagyon zavar,és már több megjegyzést is kaptam...Tudnátok valami praktikát írni?Szinte egész nap pulcsiban vagyok,mert az eltakarja a hóaljamat.Légyszíves segítsetek!Nem tudom mit kezdhetnék..

Nagyon sűrgős!Aki tud valamilyen praktikát az írja le legyen szíves!!!!KÖSZÖNÖM!



2016. jan. 20. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon stresszelsz.

Fűrdővizedbe rakjál szódabikabónát, attól még izzadni fogsz, de nem lesz annyira büdős.

De a is lehet, hogy túlöltözködsz.

2016. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mit tudnék tenni hogy ne srtesszeljek?
2016. jan. 21. 08:59
 3/4 anonim válasza:

Ne használj dezodorokat, hosszú távon nem tesz jót. A tusfürdő helyett is elvileg jobb a szappan.


Persze ez nem megoldás, csak azért írtam nehogy ezektől remélj valamit.


Így rákeresve a neten ez értelmesnek látszik: [link]


Esetleg próbálkozhatsz hintőporral, de csak alkalmanként. Az izzadást nem szabad megszüntetni teljesen.


Esetleg trükközhetsz, hogy távol tartod a karjaid a testedtől, talán a pólódon nem keletkezik folt hamar. Illetve szüneteben zsebkendővel felitathatod az izzadságot.


Nem árt ha szüleiddel is tudsz erről beszélni.

2016. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Stressz ellen mit tegyél?

Semmit! Te úgy vagy jól ahogy vagy, és tökéletes vagy! Nem kell megfelelned, feleljenek meg neked! :)

Izzadásgátlóktól énis csak izzadni szoktam. Semmire se jók. Ha már használsz akkor aluminiummenteset.

2016. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!