Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki az első 2 szexnél nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki az első 2 szexnél nem nyalt ki az már nem is fog?

Figyelt kérdés

Eddig 2x szexeltem a sráccal, 2x nem nyalt ki én viszont mindkettő alkalommal lecumiztam, imádta. Szerintetek nem szereti csinálni és azért nem tette vagy csak vár vele? Az a baj, hogy nekem ez a kedvencem amúgy és kvázi az eggyetlen módja, hogy orgazmusom legyen... Nem igazán járunk, inkább csak szexelünk, bár mostanában nagyon érdeklődő stb lett, lehet kialakul valami.

24N



2018. máj. 12. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
tőle kérdezd meg. pláne ha csak szex.
2018. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nyilván erről őt kéne megkérdeznem, de még korainak érezném...
2018. máj. 12. 21:58
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyetemes törvény, hogy nem fog kinyalni ha eddig nem tette.

3. alkalomnál mondd neki, hogy nyaljon ki.

2018. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Ne cumizd le legközelebb.

Ha rákérdez miért nem, hozakodj elő a dologgal.

2018. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindig azt hallom, hogy a pasik hogy imádják a puncit, aztán olyanokkal fúj össze a szél akik hozzá se nyúlnak. És nem arról van szó, hogy igénytelen és hasonlók lennék.
2018. máj. 12. 22:01
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Már kétszer leszoptad, de korainak érzed, hogy rákérdezzél?
2018. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szex is,meg kell beszélni kinek mi a jó. Sosem értettem azt ,aki kussol és varja,hogy történjen valami.....aztan megkérdezi gyakorin mégis miért lehet ez. Vagy ha mondani nem mered,szépen vezesd rá..
2018. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

En rákérdeznék a helyedben nyiltan, pláne ha már sexeltetek is hogy nem szereti vagy mi a problémája ezzel?? Nem feltétlenül jelenti azt hogy nem szereti, lehet éppen azt gondolja hogy te nem akarod ha nem mondod. Némelyik pasinak a szájába kell rágni a dolgokat hogy csináljon valamit.

Deha meg nem akarsz találgatni egyszerűen lenyomod a fejét a következő alkalomkor s meglátod mit csinál😃rögtön megtudod hogy szereti v nem szereti azt

2018. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem is értem az ilyen pasikat! A szexben az egyik legjobb dolog a nyalás! Nincs fantasztikusabb, mint érezni ahogy a partnerem ketszer-háromszor elélvez még mielőtt igazán belecsapnánk a többibe!
2018. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Első h kinyalom a lányt nem is értem mien palik vannak ...
2018. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!