Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki az első 2 szexnél nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki az első 2 szexnél nem nyalt ki az már nem is fog?

Figyelt kérdés

Eddig 2x szexeltem a sráccal, 2x nem nyalt ki én viszont mindkettő alkalommal lecumiztam, imádta. Szerintetek nem szereti csinálni és azért nem tette vagy csak vár vele? Az a baj, hogy nekem ez a kedvencem amúgy és kvázi az eggyetlen módja, hogy orgazmusom legyen... Nem igazán járunk, inkább csak szexelünk, bár mostanában nagyon érdeklődő stb lett, lehet kialakul valami.

24N



2018. máj. 12. 21:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát ha te imádod és ő nem akar nekilátni akkor előveszed a jó öreg 69et és ha már rajta fekszel lehet veszi a lapot hogy dolog idő van. Amúgy személy szerint, ha csak szexelünk én sem nyalnám ki nőt, csak olyannak csinálom aki iránt többet érzek. Bár kellemetlenül érezném magam h ő leakarna szopni, én meg nem viszonoznám vissza. Persze én nem is várom el a cumit, mert annyira nem élvezem. De ettől függetlenül még van rá esély hogy ő is elkezdi, de hát ez igazából csak tőle függ hogy ő szereti e vagy eddig csinálta-e.
2018. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha velem fújna össze a szél akkor biztos belém szeretnél mert én mindent szeretek ami élvezet a nőnek. Imádom ugyanis amikor a nő élvez! ettől még jobban felizgulok.
2018. máj. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos, h nem szereti. Aki szereti, már megtette volna. Nem 1-2-3 stb alakalomtol függ. Lehet, h ö nincs érte oda.
2018. máj. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Olyat keress aki imádja a női testet ahogy van. Nálam pl a nyalás sem maradhatna ki, még akkor is külön szeretem amikor menstruáltok. <3
2018. máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én kinyallak, és még fizetnék is érte
2018. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Súgd fülébe kéjesen, hogy szeretnéd, ha kinyalna.
2018. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is kinyaltam azt, akivel először voltam. Csak 4-5 nőm volt idáig (36F), de bedobtam. Senki nem ellenkezett
2018. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem tudom nállam alap a nyalás
2018. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
35%
Britt tudósok kimutatták, akinek nincs ikertestvére annak már valószínüleg nem is lesz.
2018. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!