Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet találni olyan szeretőt aki rendesen szeretkezni akar nem csak d. i tehát kéneztetné a talpam lábujjaim simogatna becézgetne elvinne randizni meg ilyenek vagy ez csak ilyen női álom?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 22:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most szeretőt keresel vagy kapcsolatot?

Mert szeretővel nem szokás randira menni, csak szobára.

2018. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hat akkor minek nevezzem ezt? Titkos kapcsolatot akivel jól érzem magam?
2018. máj. 19. 20:47
 13/16 anonim ***** válasza:

Én egy ideig nyílt kapcsolatban éltem. A szeretőmmel pontosan ugyanúgy bántam, mint a barátnőmmel. Még aggódtam is érte amikor beteg volt és próbáltam neki segíteni. Volt vacsora meg minden más.


Létezik ilyen, igen. Legalább egy, én ilyen voltam akkoriban. De szerintem sokan mások is hasonlóan cselekednek. Kérdés mi ebből egy nő előnye, miért jobb ez így, ha csak egy szerető? Csak akkor tudom elképzelni ez számára előnyösnek, ha a nő sem független vagy ha valamilyen fóbiája van a párkapcsolatoktól.

2018. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális vágy bárkitől. Viszont a kényeztetés az lehet szerelemből és lehet rajongásból is. Ha szerelmes valaki beléd akkor kényeztetni fog akkor is ha csúnya vagy vagy ha kövér vagy vézna. Ellenben szerelem nélkül csak a szép vagy lagalább vonzó testet fogják porcikánként kényeztetni.

A tied milyen?

2018. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na ez az a pont, amikor megsajnálom a nőket, akiknek ez már egy álomnak minősül. :/ Neked olyan pasi kell akkor, aki végtagfétises (ő biztosan kényeztetné a lábad, meg simizné a kezed), az egyik domináns szeretetnyelve az érintések a másik meg a minőségi idő. Szerintem sok ilyen van, csak lehet zárkózottabbak, vagy nem merik felvállalni a gyengédebb érzelmeiket.
2018. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. Én pont ilyen vagyok és zárkózottabb. Nagyon szeretek cirógatni.
2018. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!