Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elárulta hogy 10 lánnyal volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulta hogy 10 lánnyal volt együtt eddig, ez sok? Vagy normalis? Most 27 éves!

Figyelt kérdés
Fiúk-lányok ti hogy gondoljátok?
2018. máj. 13. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Talán inkább mégis sok. Arra utal, hogy valami baj lehet vele. Vagy az ágyban teljesít rosszul, vagy rossz természetű, pl. veszekedős, xagy ilyesmi, és az is lehet, hogy rossz emberismerő, aki állandóan rosszul választ.

Légy óvatos...

2018. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27 evesen azt mondanam ez nem sok.. tobb mint kene, de nem sok. Hidd el szaladgal rengeteg olyan lany, aki meg 20 sem mult el.. es biztos, hogy mar lehagyta ezt a csajt ebben.
2018. máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja, sracrol van szo.. bocs, akkor sem sok.. ertsetek ra. :D
2018. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy sok, én is 12-vel voltam, bár én 32 vagyok..
2018. máj. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy so lk én dugtam olyan 19 évessm lányal akinek én voltam a 20 ik :D.
2018. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
5# oke, de ne ahhoz viszonyitsunk, az mar a r banc kategória.:) amugy szerintem 27 evesen 10 nem sok.
2018. máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egeszseges kategoria. Lanyok mar 10zel is problemaznak? Akkor mi lenne ha elmondanam, hogy egyszer elkezdtem szamolni es olyan 35 korul mar meguntam? :D (Penzert szexelek nokkel, ennek kis resze, akit normalisan en szedtem fel)
2018. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 21 éves férfiként voltam 13 nővel eddig. Nem akartam még lekötni magam, ezért. Kinek mi a sok, azt hiszem már sokat tapasztaltam, mindegyik külön kis élmény volt, egyik sem volt ugyan olyan. :)
2018. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!