Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 17 éves lány vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 17 éves lány vagyok. A barátommal (21) 3éve vagyunk együtt. Egyik barátja elárulta, hogy meg akarja kérni a kezem. Szerintetek is korai igent mondanom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ha itt kérdezed, akkor igen... ezt csak te tudod, te érzed, hogy készen állsz e rá.. de ha itt kérdezed.. tényleg ne mondj igent... :/
2010. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak te, de még a fiu is 21 évesen fiatal lenne egy eskuvohoz...Várjatok még...De ez csak az én véleményem, ti dontotok :)

L19

2010. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. biztosítjátok a jövőtöket(karrier, munka, lakás)

2. összeköltöztök, és legalább 2 évig együtt éltek

Utána jöhet a házasság.

2010. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ezzel mutatja ki h komolyak a szándékai
2010. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

13:01

teljesen igaz!!:)

először össze kell költözni és együtt élni.:D

2010. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Először együtt kellene élni pár évet, dolgozni, pénzt keresni, nem a szüleitekkel eltartatni magatokat és utána gondolkodni ilyeneken, mint házasság, gyerekvállalás stb.
2010. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
így van, lakva lehet megismerni 100%osan egy embert:) de ha csak megkéri a kezed és esküvő még később lesz akkor azt hiszem ezzel nincs sok gond.de mindenképp előtte költözzetek össze, és gondolnod kell a jövődre anyagiak szempontjából, és biztosítani azt:) sok sikert
2010. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed le tudnád vele élni az életed, nyugodtan mondj igent :) Az eljegyzés nem jelent rögtön esküvőt is. Sokan vannak akiknek megkérik a kezét, és utána még jó pár évig nem házasodnak össze. Ez inkább egy gesztus, hogy komolyan gondoljátok az egymás iránt érzett szerelmeteket.
2010. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó jól mondja

de aki szerint egyenlő a házassággal az eljegyzés az szerintem nem érett még semmilyen kapcsolathoz mert agyilag le van kicsit maradva.

2010. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nem kortól függő, véleményem szerint de talán a 17 mégis csak.....kicsitt kis szám ehez. De a lényeg hogy azt tedd amit a szived diktál! mondjuk szerintem már eleve az hogy itt kérdezed , a bizonytalanság jele! ugyhogy jol gondold meg mert jobb most nemet mondani mint később felbontani jagyességet/házzasságot
2010. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!