Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől "leszek" heteroszexuális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől "leszek" heteroszexuális?

Figyelt kérdés

Mármint nem vonzódom úgy különösebben a fiúkhoz,mint ahogy ők szoktak a lányokhoz, pl hogy údejólnézki, vagy bármi.

Az egyetlen fiú, aki tetszett is eddig, nem a külsője fogott meg, hanem ahogy/amikről beszélt, de nem éreztem még azt a pillangós érzést, amiről beszélni szoktak, szimplán csak boldog vagyok, mint mikor egy barátommal beszélek.

Néha viszont azon kapom magam (légyszi ne ítéljetek el), hogy más lányok melleit, haját, vagy csak úgy simán bámulom őket és tényleg szépnek tartom. A szüleim nem túl elfogadóak ilyen tekintetben, szóval még nem mertem nekik említeni, hogy lehet, hogy baj van velem. Vagyis úgy összességében azt hiszem több lány "tetszett" eddig, mint fiú. Más is volt így fiatalabb korában? Ez normális? Bocsi, tudom, hogy kicsit összevissza lett.



2018. máj. 13. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam elnyomtam az érzéseimet. Jártam pár pasival aki nagyon megfogott, de már évek óta senki nem fog így meg pasik közül. Viszont a nőket mindig megnézem, maszti közben is róluk ábrándozom. Szerintem biszexek vagyunk mindketten.
2018. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én férfiakat, nőket egyaránt megbámulok, ha van rajtuk valami nekem tetsző. Volt már nem egy nő, akiről le sem bírtam venni a szemem, és volt életem során egy-kettő, aki valóban be is indított. Viszont ezt a pár esetet leszámítva a férfiakra izgulok, férfiakkal akarok szexelni és férfival is élek együtt. Szerintem nem kell ezt a dolgot felfújni, ahogy kategóriákba tuszkolni sem érdemes magunkat. 33N
2018. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak kíváncsi vagy. Ha viszont nem, és továbbra is fennáll ez a helyzet, akkor se bánkódj, és végképp ne akarj heteroszexuális "lenni", mert azzal magadat tagadod meg, és csak kikészíted vele magad. Ideig-óráig talán menne, de hosszabb távon... inkább békélj meg vele, hogy a lányok (is) vonzanak. A szüleidnek, ha nem túl elfogadóak, még ne beszélj erről, mert ahogy látom, még te is össze vagy zavarodva. Bőven elég lesz akkor -ha akarod-, mikor már letisztultak az érzéseid, tudod, mit szeretnél, kik vonzanak igazán. :) És nincs veled semmi "baj"! Inkább az a baj, hogy még mindig itt tartunk...

No de, sok sikert a felfedezéshez, remélem sikerül rendbe tenni a kuszaságot a fejedben! :) Hány éves vagy egyébként?


24/L

2018. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 15 éves vagyok.
2018. máj. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!