Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen miért néztek ki máshogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen miért néztek ki máshogy a mellek, mint most?

Figyelt kérdés
Néztem pár képet az úgynevezett "vintage boobs"-okról, és teljesen máshogy néznek ki, mint a mai mellek. Sokkal hegyesebbek, még a nagy mellek is, és a bimbóudvar is sokkal nagyobb, pufibb volt. Miért, mitől változtak meg a mellek?
2018. máj. 13. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok a regi szep idok...meg a mellek se olyanok voltak, mint most...:')
2018. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen ez nekem is feltünt, szerintem hormonalis oka van, egyebkent szaz ev alatt atlag mellmeretek is 2-3 kosarszammal nőttek, valoszinu hogy fogamzasgatlo tabi plusz taplalkozaban tul sok osztrogentartalmu gyorskaja stb az okok.
2018. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Ez hülyeség.

Azok a képek össze vanank válogatva, ma is találsz ilyen nőket...

2018. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma is szinte minden nőnek nagy és pufi a bimbóudvar, ha nincs izgalmi állapotban.

Mindenféle melltípus létezett akkor is és most is.

2018. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma is sok ilyen van, csak mivel a célözönségnek, nem az ilyen típus tetszik, így nem az ilyeneket mutogatják.
2018. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ugyanúgy vannak ilyenek ma is, csak az változik, melyikeket mutogatják. Pl nekem is ilyen "régi időkből való" mell típusom van. És valóban, nem is szívesen mutogatom, pedig tudom, hogy nincs vele baj. Csak hát, változnak az idők... :D


24/L

2018. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt elterjedve a szilikon sem a felvarrás sem a fitnesz ami hagyta a natúr természetes idomok elterjedését . Minden nő típus be volt mutatva nem volt egy kifejezett ideál .
2018. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!