Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Észreveszitek-e egyáltal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Észreveszitek-e egyáltalán az alacsony lányokat vagy máshogy néztek rá mint egy átlag magasságú lányra?

Figyelt kérdés

16/L

153 cm vagyok. :(



2015. dec. 23. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lanykent irok bocsi. Edesanyam pontosan ilyen magas,mint te. Meselte,hogy gimiben nagyon nepszeru volt,rengeteg udvarloja akadt.:) Illetve ismerek tobb olyan fiut is,aki kifejezetten az alacsonyabb lanyokat kedveli.
2015. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy észre
2015. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vennénk észre őket? Nem magatokból kellene kiindulnotok. Egy lánynak nem olyan fontos, hogy magas legyen, mint ahogyan a férfiaktól elvárják.
2015. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, észrevesszük és ugyanúgy lehet szép, belsőre pedig még természetesebb, hogy megfelelő lehet. Emiatt ne érezd magad kevesebbnek, ne legyenek önértékelési problémáid. Tényleg nem veszítesz az értékedből, talán annyit, hogy nem leszel modell...na és? :) Nyugodj meg, nem maradsz egyedül a magasságod miatt. :)
2015. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Észrevesszük. Sőt, a giminkben két alacsony lány van, nekem mindkettő nagyon tetszik.
2015. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Persze, 2 ilyen alacsony lányt is ismerek, és mindkettő tetszik. Nekem a kisugárzás az elsődleges, ha az megfog akkor nem számít mekkora a mell, vagy a magasság. Neked viszont nem hiszem hogy tetszene a kisugárzásod ha a magasságod miatt aggódsz. Szóval szedd össze magad, és érezd jól magad. 23/F
2015. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálok megbarátkozni ezzel. :) Mást nem nagyon tehetek. :)
2015. dec. 23. 10:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Általában a magasság nem jelent semmi fontosat! Nekem két barátnőm is nagyon alacsony, és volt már barátjuk. Én meg magas vagyok (174), és ugyanezt fordítva kérdezhetném! 16/L
2015. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
# 6/7 vagyok ha gondolod szívesen váltok veled pár levelet, és megpróbálok segíteni. Viszont 3-5 levélnél többre nem igazán van időm, mert 2 munkahelyem van, és sok hasonló emberrel levelezek akinek valamilyen problémája van.
2015. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ha egy lány alacsonyabb nálam 15/f
2015. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!