Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőm, hogy kinyaljon?

Figyelt kérdés

Mármint nem feltétlenül állítom, és nem is akarom, hogy ez az állandó szexuális életünk része legyen, de ki akarom próbálni egyszer.

Szerinte is és nagyon sok nő ismerősöm szerint jobb a seggem, mint az övék, és maximálisan ápolt vagyok.

Ám mégis nagyon nehéz erre bárkit is rávezetni, hogyan lehetne esetleg.


2018. máj. 14. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hátha megteszi, ha nem,kár erőltetni.
2018. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenki szereti a se..ggszagot.Hiába mosod ki, akkor is ott lesz a jellegzetes szaga.Ezen az sem változtat, hogy milyen a formája.
2018. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarok megsérteni senkit, de bakker már megint ez a kérdés ?!

Miért kell minden héten négyszer feltenni !?

Kivagyok ! Eskü !

2018. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem én tettem fel az tuti :O
2018. máj. 14. 08:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kertelj, őszintén mondd el neki, hogy szeretnéd, aztán a többi már csak rajta múlik.
2018. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha lány vagy akkor én bármikor megteszem 0-24 online de ha fiú akkor mond neki: hallod g3c! nyald ki a seggemet
2018. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te szoktad nyalni őt ott? Esetleg ilyen rávezetéssel.

Én magamtól nyalok, nem vett rá senki. N

2018. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Bírom ezt az ápolt vagyok dumát. Attol még, hogy kitorlod a segged széklet után és minden nap megfurdesz, attol még ott kaki jon ki és bizony segg szaga van. Nem épp egy gusztusos dolog. Erre csak valami nagyon elvetemult csajt fogsz találni. Tobbet ér, ha valami rendes dolgon gondolkozon, hogy lepd meg, mint hogy ilyen hulyeségen. Valoszinuleg ugy se fogja akarni csinálni.
2018. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs seggszaga, honnan vesztek ilyen hülyeséget?
2018. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó javaslok egy orr-fül-gégészeti vizsgálatot.Valószínűleg baj van a szaglásoddal.
2018. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!