Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a pasim, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a pasim, hogy kinyaljon?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 04:29
 1/8 opened paradise ***** válasza:
Ülj a szájára.
2015. jan. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezted már?
2015. jan. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így:

[link]

a többieknek pedig jó verést!

2015. jan. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Amúgy én nem értem azokat akik nem szeretnek nyalni, ha borotválkozik a csajszi és ápolt akkor akármikor. :D

Felfoghatatlan számomra, hogy miért nem tenné meg valaki..

2015. jan. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kend be pörkölttel előtte és kösd ki hogy addig nem lesz dugás amíg meg nem teszi. Hogy lehet ilyen béna pasinak barátnője? Vagy ez meleg kérdés volt?
2015. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet h edesszaju, es nem porkolt a megoldas, hanem a somloi, imadom a somloit
2015. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítsd és mosd meg valami kellemes intim mosakodóval. Nagyon kiábrándító tud lenni ha ápolatlan, vagy beizzadt. De ápolt csupasz puncit élvezet nyalni.
2015. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szivesen kinyallak
2015. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!