Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok az autós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok az autós orális szexről? Kielégítenétek valakit parkolás közben vagy pár percre megállva egy kicsit félreeső helyen?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Igen,a barátomnak csináltam mar kocsiba.

23/l

2018. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem izgalmas. Csináltuk már a barátommal egy párszor. 19/L
2018. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Pont hétvégén csináltam barátomnak. :D
2018. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Mi is csináltuk már többször is. Nem csak oráloztunk, komplett aktusok is voltak.
2018. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Én a férjemet kívántam meg egyszer utazás közben, autópályán. Le kellett húzódnia a szélső sávba a teherautók közé, 80-ra lassítva, hogy tudjon a vezetésre is koncentrálni, miközben szépen leszoppantottam. Arra kellett csak vigyázni hogy az utolsó cseppig mindent benyeljek, ne legyen foltos a nadrágja. :D


Amúgy a férjem előtti exemmel sokat szexeltünk autóban, mindenféle volt (orál oda-vissza, meg aktus is), szerettem mert jól ki lehet támasztani magamat, és megfeszült lábakkal valahogy jobban lehet élvezni :D

2018. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!