Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők. Akiknek nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők. Akiknek nagy péniszű párja van. Tudtok análisan szeretkezni?

Figyelt kérdés
Probáltátok már? Ha sikerül akkor élvezitek? Ha nem akkor nem is fogjátok többé probálni vagy engedni?

2018. máj. 16. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem egészséges a nőre nézve, így nem és ez független a pénisz méretétől, bár kétségtelen, hogy minél nagyobb, annál károsabb/valószínűbb idővel a végbélnyílás záróizmának meggyengülése majd a székletürítés szabályozhatatlanságának következménye.


Sajnos ezt sok nő nem tudja.


De kérdésedre a válasz: nem hiszem, hogy élveznék a túl nagyot.

2018. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem túl nagy olyan 18 21 közöttiekre gondoltam de kinek mi számitt nagynak szóval nem ezen van igazábol a hangsúly.
2018. máj. 16. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem itt nem a hossz, hanem a vastagság a mérvadó :D
2018. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem fogják engedni. Csak azért nem engedik hogy te nagyokat élvezz miközben ők sikongatnak a fájdalomtól.
2018. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 19cm, eddig kb minden barátnömmel volt anális szex.

A friends with benefits viszonyok 60%-ban szintén.

Én szeretem, és eddig senkinek semmi baja nem volt töle.(kb 15 év szexuális élet alatt).

2018. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Egyik exemnek szép, arányosan vastag, 20 cm-s farka volt. Egyszer szexeltünk análisan, és őrületesen jó volt, pedig nekem az volt az életemben a harmadik ilyen alkalom, szóval nem voltam benne rutinos. De nagyon kívántam őt, finom volt és óvatos, szóval orgazmus-közeli élményt kaptam.


Az előző két anális élményem - sokkal rövidebb és vékonyabb farkakkal - egyáltalán nem maradt meg jó emléknek.


Szóval itt sem a méret számít, hanem kb minden más. ;)

2018. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!