Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Análisan lehet szeretkezni...

Análisan lehet szeretkezni terhesen? 25 hetes km vagyok és veszélyeztetett terhes. Már az elejétől kezdve nem sexelünk a párommal. Mosz eszembe jutott hátha igy lehetséges

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Én kipróbálnám miért ne:-))
2009. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! És miért vagy veszélyeztetett?

Nekem sem szabad szexelnem, mert volt már egy vetélésem, és fő a biztonság. Viszont a szexet épp az orgazmus miatt tiltják, ha jól tudom, mert összehúzódásokat eredményez, ami nem tesz jót.

2009. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mindig csak azt hallagtom, hogy ilyenkor nem szabad análisan, nekünk még a legelején azt hiszem kétszer becsúszott, nem volt kényelmetlenebb vagy ilyesmi, max 200%osan figyeltem a tisztálkodásra utána.

Hogy veszélyeztetett terhesen lehetne e, jó kérdés, nálunk is ez a probléma, és már nagyon agyalok, mit lehetne tenni.

Bár amennyire lelassult az anygacserém... lehet már igazán nem olyan jó ötlet:(

Most már csak fél évet kell kibírnom, ha nem lehet:D 2hét szülésig, hat hét gyerekágy, Xhét mire kialszom magam:)

Kitartást neked, és remélem kapsz valami pozitív, hasznos visszajelzést.

2009. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az anális közösülés a fertőzésveszély miatt nem jó. Amúgy a terhességedet nem befolyásolja. Én nagyon csíptem annó az anális szexet, de sajnos rossz dolgok is kialakulhatnak. Nekem volt orvosi beavatkozásom is...úgyh azóta nemigen merem. Így várandósan pedig eszemben sem jut. Mi sem szexelhetünk, nem is nagyon mernék, és a párommal egyéb akciókat csinálunk. Hiányzik a szex, de mivel már a 2.babámat várom, és tudom h többet nem vállalok, az elkövetkezendő időben bepótoljuk a szexmentes hónapokat:)

Szerencsére párom is egyetért velem, legfontosabb a kisfiúnk. Sose bocsátanám meg magamnak ha egy pillanatnyi élvezet miatt elveszíteném, vagy koraszülött lenne. Lesz időnk még bőven a szexre.

De a kérdésedre válaszolva, én az anális szexet semmilyen formában nem javaslom. Az a lyuk másra való...hidd el, én megtanultam egy életre!


Még valami! Az orgazmustól nem tud eltiltani egyetlen doki sem. Gondolj csak azokra, akik éjszaka valami szépet álmodik, és nem tudja befolyásolni az orgazmust álmában, azzal mi a helyzet? Nos mivel kevés a szex nálunk, velem gyakran előfordul ez a kellemes érzés éjszakánként. De ezt nem lehet befolyásolni. Viszont mikor észnél vagyok, kímélem a méhemet ettől a feszüléstől. Fő h most a férjem részesüljön némi jóban. Aztán majd szülés után megdolgoztatom:)

Szép terhességet!

27+5heteske, + egy 5 éves kiscsaj anyukája

2009. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, én 7 hetes vagyok, nem veszélyeztetett, csak jobban kell figyeljek és sokmindent én sem csinálhatok. A dokin úgy fogalmazott: ne éljek nemi életet hüvelyi úton. Szóval az anális belefér.Akkor úgysincs orgazmusod. Csak az a baj, hogy a jómúltkorában nekimentünk egyszer, és egyáltalán nem nedvesedtem, szóval egy idő után fájt a páromnak, és abbahagytuk. Erre te is figyelj. Ha pedig a hüvelyt teljesen kihagyjátok belőle, akkor a fertőzésveszély is sokkal kisebb.
2009. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem lehet probléma,ha odafigyel a párod,de szerintem szerezzetek be síkosítót,hogy ne okozzon fájdalmat!!!Amúgy meg ott van még az orális sex is,persze ha nem vagy a terhességed alatt nagyon hányós!!!!

Minden jót!

35hetes km

2009. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2%
én holmiféle terhességtől sosem adnám fel a szexet. se így, se úgy. Ami jó, azt nem hagyom abba még azért sem mert terhes vagyok. (szülés előtt 2 nappal is szexeltem, és szülés után 8 nappal is)
2014. nov. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 su pony negro válasza:
74%
Na az szép! Elég morbid... Szülés után még a szervezetnek,regenálódni kell.Ráadásul vérzel is,nem beszélve a fertőzésektől amit ilyenkor egy nő elkaphat! Gratulálok😕
2015. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 7es idióta inkább elvetélne?!

Szegény gyerekei hogy ilyen anyjuk van.

Ez iszonyat gáz.

2016. nov. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!