Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér nők nem szégyenkeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők nem szégyenkeznek a testalkatuk miatt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 07:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok kövér de azért vékony sem és brutálisan szégyenkezem miatta főleg az ágyban
2018. máj. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Zsírban sül a jo kolbász :)


Szerintem nem kell szégyenkeznie egyik nőnek sem én utálom a csontkollekciokat egy nőn legyen mit fogni.

2018. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Van, aki szégyenkezik és van, aki nem.És van olyan is, aki magasról tesz arra, ki mit gondol róla.Mindenki foglalkozzon saját magával.
2018. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Én miattad szégyenkezem.
2018. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Én vékony vagyok, és nem hiszem hogy szégyenkezniük kéne a husibb nőknek, mint ahogy itt egy korábbi válaszoló írta, az a jó ha van mit fogni rajta. Viszont azt nagyon utálom mikor ezek a nők, vagy gyakoribb esetben a pasik csontkollekciónak hívják a vékony nőket. Nem értem, az egy dolog hogy valakinek a husi jön be, de miért kell leszólni a másikat? Én sose szóltam le senkit a testalkata miatt....

21/L

2018. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom de Én férfiként vékony vagyok és szégyenkezek miatta :(
2018. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

"Viszont azt nagyon utálom mikor ezek a nők, vagy gyakoribb esetben a pasik csontkollekciónak hívják a vékony nőket. Nem értem, az egy dolog hogy valakinek a husi jön be, de miért kell leszólni a másikat? Én sose szóltam le senkit a testalkata miatt...."


Ez fordítva is így van.Az emberek többsége még mindig nem nőtt ki az óvodás csúfolkodásból.Valamiért ez perverz örömet okoz náluk.Bár lehet az van mögötte, sőt sokszor tényleg így van, hogy addig se kell a saját nyomorúságukkal foglalkozni.

2018. máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem, a kövér nők nem szégyenkeznek, hanem csesztetik a vékony nőket, hogy "úristen ,milyen vékony vagy..." Érdekes a vékony nők sosem csesztetik a kövéreket hogy "hú de kövér vagy". A férfiaknál hasonló, csak nem ennyire erős.
2018. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
De bizony a vékony nők, férfiak is csesztetik elég rendesen a kövér embereket!Az én környezetemben az összes vékony ember folyamat a kövérekkel van elfoglalva.A kövérek meg le se sza..rják őket, nem még megjegyzéseket tegyenek rájuk.
2018. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Te nem szégyenkezel, hogy ilyen hülyeséget kérdezel?
2018. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!