Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek tetszene egy salátás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszene egy salátás punci?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon szégyenlős vagyok miatta, legszívesebben levágatnék belőle hogy ne legyen ilyen kifordult.

22l



2018. máj. 17. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van, nekem volt ilyen barátnőm. :) Tessék szeretni.

25/F

2018. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha egy férfi szeret, akkor kizárt dolog, hogy probléma legyen... Ez alaptalan félelem, amit saját magadnak generálsz és csak folyamatosan erősíted. Lépj túl rajta.
2018. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,én ilyenen nem akadok ki,nem az a lényeg a szexben.
2018. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van, eddig még nem volt rá panasz.
2018. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!

Nem az a lényeg, hogy saláta, vagy baba, hanem, hogy ki vagy te. Nem a puncidat fogja szeretni, vagy nem szeretni a pasid, hanem téged.


Nekem például simán bejön a salátapunci, de ha nem olyan akkor sem fogom ezért kevésbé szeretni a lányt. ;-)

2018. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Csacsi gyerek!

Korai még ezzel foglalkoznod. A fiúk úgy 15-16 éves korukig, amíg még esélyük sincs puncit életben látni, nagy szájjal hirdetik, hogy csak a babapunci a szép. Azután, amikor végre megtapasztalnak egyet, akkor rájönnek, hogy nem ezen múlik, akinek pedig lesz összehasonlítása, az arra is rájön, hogy a "saláta" jobb, mert jobban izgatható, és még jobban körül is öleli a szerszámot.

De senki sem így válasz barátnőt, és nincs olyan, aki visszakozna, hogy: Neked ilyen?! Akkor inkább hazamegyek. Ilyen nincs!!

Ne aggódj, és fogsz te még örülni, hogy neked ilyen. ;)

2018. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Küld el képen, majd megmondom. 🙂
2018. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Jó anyagi körülmények között vagy ? Esztétikai műtétre van lehetőség .
2018. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam itt egy kérdést egy olyan pasitól, aki kifejezetten a saláta punit kedveli

Keresd fel őt

2018. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Imádnám! Ismerj meg! Privi? Képcsere?
2018. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!