Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mire gondolnátok? Elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok? Elég fura lett a viselkedése egy munkatársamnak

Figyelt kérdés

Az van, hogy én soha nem dolgozok ott ahol ő. Semmi közöm az irodai munkához, de már 3. Napja elintézte, hogy vele legyek nap közben segíteni neki.

Amivel nincs is baj, de ma szinte már egész nap ott voltam vele. Mikor már semmi dolgunk nem volt akkor is mondta, hogy maradjak még, ne mennyek vissza dolgozni,főz nekem egy kávét. Maradtam is, de nem tudom, hogy most ez mi akar lenni. Beszélgettünk egész nap, de semmi olyat nem vettem észre rajta, hogy szeretne tőlem valamit. Szwrintetek?

28F



2018. máj. 17. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy csak kellemes társaságnak tart téged,nem ?
2018. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz csatornán érdeklődsz. Kérdezd tőle ha zavar mond meg ha meg benne vagy akkor mond azt. Nyisd ki a szád.



22/L

2018. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy amúgy egész nap egyedül van és jól jön neki a társaság.

De miért nem kérdezed meg tőle?

Felnőtt férfi vagy

Vagy esetleg udvarolj neki, ha tetszik. Egyből kiderül.

2018. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Udvarolj neki.

Ez is egy jel. Megteremtetette a szituációt. Lépj.

2018. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!