Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a barátotok azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a barátotok azt mondaná egy másik lányra, hogy egy dugást megérne, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 17:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
57%
Kapna egy pofont és egy kiosztást. Velem volt ilyen és akkora pofont kapott a csávó meg mondtam neki h ha olyan no kell neki akkor zsa és engem ne keressen
2018. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha teszem azt nézünk instagramon vagy valahol képeket és jön egy bomba nő, és ilyet szól, akkor általában elvicceljük az egészet. Ilyen hülyeségekből nem csinálok ügyet. Engem szeret, én vagyok a barátnője, tudom, hogy mással nem lenne. Ettől függetlenül egyikünk se vak, én is szívesen lefeküdnék Ryan Goslinggal pl. :D Nem hiszem, hogy egy ilyen kijelentés alap bármire is, engem ez nem zavar ebben a formában amíg nem ad okot arra, hogy valóbanmást szeretne.
2018. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szomoru lennek, de ha arra billen neki a merleg, hogy az neki MEGERI, akkor nem jelentek sokat neki en es az elveim.
2018. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
2 es ez kicsit olyan volt mintha magadat nyugtatnád :D. "Engem szeret. Én vagyok a barátnője". Ha nincs ló, jó a szamár is? :D
2018. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy magamt nyugtattam. :) Sportos vagyok, vékony, nincs bajom az alkatommal. Ellenben vannak olyan testi adottságaim, ami nem tesz olyanná mint egy szupermodellt, mint amilyen lányokat néz a barátom. Például nincs hatalmas mellem, amivel egyikünknek sincs semmi baja, de nyilván az dekoratívabb egy férfi számára.

Ugyan így a barátomnak sincs kockás hasa, sőt van egy kis pocakja is, ami engemnem zavar mert szeretem, de nyilván ha látok egy fullos pasit, akkor azt mondom rá, hogy "ez mehér egy dugást" még ha a valóságban nem is tenném meg soha. Ilyen egyszerű. Hűséget fogadott nem vakságot, innentől kezdve én elnézem neki, hogy fitnnesszmodell csajokta csogatja néha a nyálát, hiszen én sem vagyok szent.

Aki dekoratív férfi vagy nő, azt minden egészséges ember megnézi magának,meg elgondolkozik azon, mi lenne ha. De ennyi. :D Innentől kezdve nem kell senkit nyugtatnom, mert egyikünk sem azért van a másikkal, mert nincs jobb, hanemmert passzolunk egymáshoz.

2018. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Nem is egészen értem ezt a kérdést... Egy ilyen kijelentés nem jelenti azt, hogy most akkor mindenképp meg kell tennem a barátnőm mellett.

Egy másik dimenzióban vagy helyzetben meg úgy általában igen megérne egy dugást.


De csókolom, magyar nyelvtan: megérNE - feltételes mód...

És ez nem feltétlen arra utal, hogy ha a csaj benne lenne.


28F

2018. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

#2 és az #5-ös választ írón kívül nincs itt más igaz ember. Álszentek gyülekezete mind sorba.


Teljesen igaz: hűségesnek kell lenni, nem vaknak. Ennyi...

2018. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Kösz 7-es :)


Azért jó, hogy legalább 2 igaz ember van itt! :)

Az meg még jobb, hogy a te nézeteid mindenkire érvényesek :)

2018. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy egyezzünk meg, nekem meg ez és ez a pasi érne meg egy dugást!
2018. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

A nők rengetegszer azt mondják nekem, hogy bárcsak olyan közvetlen lennék velük, mint amilyen a legjobb barátaimmal vagyok.


Aztán ha olyan közvetlen lennék (mint a kérdező példájában), akkor meg az lenne a baj. Semmi se jó.

2018. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!