Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek alapján akar tőlem valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Anyám egyik barátnője nemrég vált el. A múlt héten volt nálunk egy grillezős összejövetel, ahol ő is ott volt. A nővéremnek és nekem is feltűnt, hogy eléggé rám volt állva egész este. Simogatott, fogdosott, ölelgetett, puszilgatott. A végén már a vállamra hajtotta a fejét és úgy ültünk a hintaágyban. A nővérem szerint akar tőlem "valamit". Szerintem csak be volt kicsit csiccsentve és azért viselkedett így, bár én örülnék, ha tényleg akarna tőlem "valamit"... Ha az időjárás engedi a hétvégén megint lesz egy ilyen összejövetel. Ha megint így viselkedek mit csináljak majd, hogy legyen is belőle "valami"?


20f, 45n


2018. máj. 18. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Édesanyád hogy reagálna erre?

Amúgy te is viszonozd amiket ő csinál. Ha engedi akkor zöld utad van. Tedd a kezed a combjára, húzd magadhoz. De szerintem várd meg, hogy újra ő kezdje el az egészet. Ha félreértetted lesz magyarázkodás.

2018. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem anyának ehhez semmi köze, ha lenne is valami nem tudná meg. Engedte, igen, de én akkor nem tudtam mire vélni és nem mertem lépni.
2018. máj. 18. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Kúrd szét az agyát, legyél férfi. Azt akarja.
2018. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lesz megint ilyen, és újra fogdos meg simogat, akkor simogasd meg a mellét, de ne úgy full-kontakt, csak úgy simíts rajta végig az ujjaddal, vagy a térdétől indulva szép lassan, alig érintve a bőrét, húzd az ujjaidat a “mézesbödön” felé, de ne juss el odáig.

Ha akar tőled valamit, ezzel felhúzod.

Ha csak anyucipicifiának tekint és ezért ölelget, max kapsz egy pofont.

2018. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!