Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján dönt ugy eg ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján dönt ugy eg ferfi ha nem akart kapcsolatot valakitol, hogy nem akar, csak szexet,2evvel kesobb meg 22 evesen egy csunyacskabb lannyal megis?

Figyelt kérdés
20 evesen mondta, hogy most fiatal, most akar elni.. Majd alig 2 even belul a haverjanak a hugaval osszejon, tole nem csak szexet akar hanem kapcsolatot. Mi alapjan donthet igy es ha ki is jon valakivel, meg a kemia is megvan, massal miert nem jott ossze korabban? (en voltam az a regi ismerőse akivel 2eve nem jott ossze csak lefekudt?)
2017. szept. 14. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor nem akart kapcsolatot.

Vagy lehet, hogy csak veled nem akart.

Nemcsak a külső számít.

2017. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális. Fordítva lenne kicsit furább. Az meg senkit nem érdekel, hogy te magadnál csúnyábbnak tartod a srác barátnőjét. Jogos van a magánvéleményhez, meg a srácnak is a saját döntéséhez.
2017. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez tudod pont az a külső megfog, benső megtart dolog.

Szexet a legtöbb lánnyal el tudnék képzelni, kapcsolatot viszont annál jóval kevesebbel.

2017. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Attól, hogy kémia/vonzalom van, attól még nem jön abból egyenesen arányosan, hogy kapcsolat is. Plusz azért ez a szöveg eléggé bullshitgyanús is tud lenni (tipikus "jó volt ez a csaj dugni, komoly kapcsolatra nem kéne, de be tudna tenni nekem, ha őszintén megmondanám ezt neki, ezért inkább kamuzok"

2. A másik lány belsőre valószínűleg jobban megérintette.

3. Ha meg tényleg komolyan gondolta, és nem kamuból épített le ezzel a szöveggel, akkor lehet, megért ennyi idő alatt... azért mégis 2 évről beszélünk, nem 2 hétről.

2017. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a masik lanynak agya is van, te meg csak jol nezel ki. Hasznalati puncinak jo vagy, kapcsolatra nem, van ilyen.
2017. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem mire gondoltok, de ha csak jól néznék ki, az nem jelentené még nála, hogy szexelni hívjon csak, mert ennyi erővel egy buliban felszedhetne bárkit, engem meg józanon hívott, és így alakultak a dolgok. Nyilávn változott 2 év alatt, de tudom hogy ő még így is eléggé egy nőcsábász..Engem már 9éve ismer, így nyilván nem tudtam úgy megfogni belsőleg ennyi idő után, de én nem kedvelem és örülnék ha lenne még köztünk valami...:(
2017. szept. 22. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajjajj... naiv vagy még. Az ilyen nőcsábász típusnak egyéjszakásra nem feltétlenül mindig az kell, aki elérhető és a lehető legrészegebb vagy legk...sabb, hanem trófeákat is keres. Mert az nagyobb kihívás. Hogy nem a buliban miniben riszáló Csillucyt szedi fel, hanem a nem túl k...s szomszédcsajt.
2017. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!