Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » G-pontos / hüvelyi orgazmus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G-pontos / hüvelyi orgazmus, akiknek sikerült! Pontosan mi váltotta ki az első csiklóizgatás nélküli orgazmusotokat?

Figyelt kérdés

Ha vibrátor, pontosan mekkora, milyen alakú, milyen fajta?

Ha a pasid, hogyan, kézzel/pénisszel/eszközzel, milyen pózban, mennyi idő után, hanyadik aktusnál?


30N, szeretem és élvezem a szexet, de elélvezni csak csiklóizgatással tudok, azt sem szex közben.

A kérdésem azokhoz a nőkhöz szól, akiknek eleinte csak csiklóorgazmusuk volt, később pedig valahogy sikerült a G-pontos orgazmus.


* Nem vagyok feszült, nem görcsölök rá.

* Kérlek, ne írjátok, hogy "a nőknek csak X%-a képes rá", meg "nem bizonyított hogy létezik" és hasonlók. Érzem, hogy jó odabent, csak nem eléggé. :) Szeretném a tapasztaltabbaktól megtanulni.


Tehát kérlek, írd le minél részletesebben: neked mi váltotta ki az első csiklóizgatásmentes orgazmusodat?



2018. máj. 19. 05:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak és kizárólag ázsiai misszionárius pózban sikerült. (Nő lábai a férfi nyakában.) Máshogy nem, de ha ebben a pózban elég ideig csináljuk, megtörténik. Más pózban még a közeledését sem érzem az orgazmusnak.
2018. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező, én vagyok a te embered! :)


Egyedül nagyon sokszor jutottam el az orgazmusig és emiatt is nagyon zavart, hogy a partnereimmel ezt nem tudtam megtenni.


Én is élveztem a szexet, és bár ezt nem kellett volna, mégis egyre többször sírtam el magam az együttlétek végén, amikor a párom elment, én pedig felhúzva ott ültem/feküdtem rajta/alatta, de nem tudtam csinálni semmit. Masztival sem tudtam elmenni a partnereim jelenlétében, már annyira görcsösen álltam ehhez.


Nem élveztem el soha attól sem, ha ők értek hozzám odalent. Mármint nagyon jó érzés volt, de közel sem volt az orgazmus, bárhogy es bármit csináltak, pedig folyamatosan feszült a testem, stb.,mintha orgazmusom lenne, de ugye nem volt.


Azt hittem, hogy nem vagyok képes orgazmusra férfiakkal, a kapcsolataim többé-kevésbé erre mentek rá. Még az intimtorna tanfolyamot is elvégeztem, gyakoroltam, de az sem segített sokat.


Egyszer csak összejöttem egy olyan férfival, aki minden szempontból álmaim pasija volt, megértő, kedves, romantikus.

Elkezdtük minden szexnél azt csinálni, hogy miután ő elment, lefeküdt mellém és csókolgatni, simogatni kezdett, én pedig az érintése mellett kezdtem szokásaim szerint masztizni, majd mentem el. Így teljesen hozzászoktam ahhoz, hogy a közelsége, érintése alatt érjek el a csúcsra. Ezt hónapokig csináltuk, majd utána egyszer csak az ölébe ültem egy széken és 2-3 perc alatt hatalmas orgazmusom volt. Megtört a jég, azóta az együttlétek 80-90%-án sikerül egyszerű lovaglástól pár perc alatt érnem el a csúcsra vele. :)

2018. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Még azt is hozzátenném, hogy bár van egy dildóm is, sosem tudtam elmenni vele, nem is nagyon használom.


Az egyik volt párom próbált "segíteni rajtam" mindenféle módszerrel, mindent összevásárolt, de ha jó érzés is volt néha használni őket, semmi sem segített.


Most is inkább "natúrban" szeretem érezni a páromat, nem szeretnék egyáltalán segédeszközt vonni be, de ő sem igényli.

2018. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kedves 12-13,


Köszönöm, hogy írtál. Ez tényleg szuper. De én masztival is csak csiklósan tudok elmenni. (És egyébként nem vagyok az a görcsölős típus, a férjemmel is már vagy 10 éve szexelünk, szóval tuti nem ezen múlik :) )


Szóval, a kérdésem inkább az lenne, hogy magadat hogyan tudtad először eljuttatni az hüvelyi orgazmusig?

Érzem, hogy szex közben is, és vibrátorral is jó érzés, és el is kezd "gyűlni" az érzés, de sosem elég erős és aránylag hamar el is megy.

Szóval, várom, ha van még tipped. :) Előre is köszi.

2018. okt. 22. 01:50
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

#12, 13-as válaszoló vagyok.


Sosem sikerült egyedül a hüvelyi orgazmus, azon a széken történt meg először, nem kicsit lepődtünk meg. :)

Egyedül mindig csak csiklóizgatással tudtam elmenni.

2018. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 adrivalaszol válasza:
88%

Kedves kerdezo!

Hasonlo problemaval kuzdok, mint te... vilageletemben csikloval tudtam elmenni es csak masztival, szarazon... pedig megtalaltam a G pontomat es szex kozben is sokszor ereztem, hogy baromi jo odabent, "konyorgom ne huzd meg ki" de nem ertem el a csucsra, vagy nem vettem volna eszre? Es ha szex kozben ertem a csiklomhoz, kb semmit nem ereztem, a nyalast nem szoktam elvezni, szex utan az ujjazas meg mar olyan kiabrandito, mert egy farok sokkal jobb erzes...

Nos, az elso szemelyes sikerem kb 1 hete tortent, masnap madarat lehetett volna fogatni velem! Nem masztinak indult, olvastam a joni masszazsrol, csak siman masszirozgattam, felfedeztem magam kivul-belul, majd felbehagytam, 1 ora mulva azt vettem eszre, be vagyok indulva, es ujra folytattam a kenyeztetest odabenn... soha ilyen nedves meg nem voltam, szetfolyt a lepedon es nagyon sokaig csinaltam, nem adtam fel, kb 45 perc volt! Azt ereztem jo sokaig, hosszu percekig, hogy mar nagyon kozel van, de meg nem, meg mindig nem... de vegre nem adtam fel pityeregve, es megtortent! (Kozben leteszteltem, ha csak kint a csiklomhoz erek, mit erzek, de semmit!!! :)) azert is tartott sokaig, mert most nem tartottam vissza a levegot es feszultem be, hanem vegig melyen lelegeztem, mikor nagyon elfaradt a kezem pillanatra megalltam mindig...

Az en tanacsom: legyel kitarto, lelegezz melyeket, ne add fel, probalkozz! Allitolag ne csodalkozzunk, ha a huvelyunk nem erzekeny, ha nem teremtunk vele kozeli kapcsolatot! En hiszem egyebkent, hogy minden no kepes lehet ra.

27 L

2018. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Adri, esetleg azt is körül tudnád írni, hogy milyen érzés volt, miben különbözött a csiklós orgazmustól?

Előre is nagyon köszi! :)

2019. jan. 19. 02:35
 18/20 anonim ***** válasza:
22%
Tapasztalatom szerint a kizárólag klitorisz dörzsi a kislányoknak való. Ahogy korosodnak, annál inkább állnak át arra, hogy legyen tele minden üreg :-)) Akkor a jó.. :-)
2021. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
10-es véleményét osztom.
2021. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
26%
#2. De hát írta, hogy nem mindegyiknek sikerült, csak jó volt..!
2021. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!