Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan nyeljem le a spermát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyeljem le a spermát?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és izgat, hogy lenyeljem a barátom spermáját. Egyszer orálnál megprobáltam lenyelni, de megijedtem tőle, és kiköptem. Gondoltam rá esetleg megkérem rá, hogy élvezzen egy kanálra és akkor gyorsan megeszem róla. Vagy ha mentolos rágót ennék akkor nem érezném a sperma ízét?

19/L



2018. máj. 19. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Ennyire nem rossz az íze, hogy így félj :)

Őszintén a kanalas verzió szerintem elég kiábrándító. Meg hidegen rosszabb is szerintem. :)


Egyszerűen hagyd, hogy a szádba élvezzen, és amikor kijött mind, egy sima nyeléssel (vagy ha úgy nem megy, akkor egy nagy nyeléssel, mintha gyógyszert vennél be) és már lent is van :)

2018. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Semmiképp se élvezzen kanálba, pohárra stb. Nagyon hamar kihűl és rosszabb lesz az íze, mint melegen.
2018. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Jo az ize?
2018. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Én a barátnőm kérésére különbözik ételekre élveztem rá és úgy ette meg. Állítása szerint úgy nagyon finom vagyok :P
2018. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted, ha kanálról kóstolgatnád ízlelgetnéd az jobb lenne? :) Jobb, ha gyorsan egyszerre lenyeled, igazából nem kellemetlen... vagy keserű vagy sós vagy édes.. :)
2018. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire undorodsz a spermától akkor miért akarod lenyelni? :) am ha a pasid sok ananászt eszik akk édesebb lesz az íze
2018. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Rántott húsra élvezzen rá vagy egy jó forró hús levesre. :)
2018. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Élvezzen az arcodra és nyald le kicsit. Legközelebb mehet szájba is.
2018. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak hagyd hogy a szádba élvezzen, aztán nyeld le. Hidd el nincs rossz ize, én imádom. 😍
2018. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kanalas verzió szerintem sem jó. Ha nem tudod simán egyben le nyelni akkor jó lehet ha mondjuk elélvez és utána nyakát le belőle egy kicsit. Az íze több féle is lehet de annyira nem szörnyű
2018. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!