Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztataizgatás Hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztataizgatás Hetero férfiak, akik próbáltátok már - nektek bejött?

Figyelt kérdés

Egyszerűen izgat a gondolat, hogy valami plusszt vihetnék az orális szexbe azzal, hogy a férjem prosztatáját


izgatom közben. A férjemnek persze kevésbé tetszik a gondolat, de olyanokat olvastam róla, hogy ha csak a fele is


igaz, kár lenne kihagyni.

A férjem 100% hetero, így első sorban hetero férfiak beszámolóját várom, főleg olyanokét, akik eleinte vonakodtak. :)


30N



2018. máj. 19. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Ha a segge tabu, akkor hagyd békén.
2018. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Ez egy jó kérdés...engem is érdekel.


Én próbáltam már arra a területre menni masszázs közben. Először nem hagyta, aztán kicsit simiztem neki ott, a fenekét, aztán lejjeb mentem. Aztán masszírozgattam a heréit alulról úgy h hason feküdt. Egy szót sem szólt, de nem is mozgott, ez nála azt jelenti h nagyon jó. Tovább menni nem mertem...

2018. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Húha, én nagyon szeretem az anális játékokat úgy, hogy én kapom, van is nagyon sokféle játékom hozzá:

[link]

[link]

[link]


Két dologra kell nagyon odafigyelned.

1) A férfiak vonakodnak ettől, mert az "b_zis", mert olyat heteró férfi nem enged, nem férfias, stb. Azt kell megértenie, hogy veled - egy nővel - fogja csinálni, nem pedig egy másik pasival. Sőt, még akkor sem lesz b_zi, ha önmagának csinálja. Ez lesz a feladat legnehezebb része, mivel előfordulhat, hogy nagyon nehezen nyílik meg neked.

2) Arra törekedj, hogy az első élményre úgy emlékezzen, hogy az valami nagyon élvezetes, varázslatos érzés volt. Éppen ezért első alkalommal egy ujjadnál többet semmiképpen sem szabad használni. Hasonlóan, mint a lányoknál, férfiaknál is könnyen fájdalmat lehet okozni vele.


Bár félelmetes és fájdalmas dolognak hangzik elsőre, lehet, hogy egy beöntés nem ártana. Könnyebb úgy ellazulni és odaadni magunkat a másiknak, ha tudjuk azt, hogy nem történhet semmi baj közben. Ezt nem részletezném, hogyan lehet csinálni, mivel a válaszom túl hosszúra nyúlna. Ha szeretnéd, leírom.


Első alkalommal érdemes egy alapos masszázs során sort keríteni erre. Kösd be a párod szemét, mert az segít magára az érzésre koncentrálni. Ő ürítse ki az elméjét, abszolút ne gondoljon semmire, csak feküdjön ott, mint egy darab fa. Olajjal masszírozd végig jó alaposan a testét. Szánj rá kellő időt, hogy ellazuljon. Végül kezdd el simogatni a záróizmát, majd finoman csúsztasd be az ujjad. Ekkor állj meg egy kicsit, a bent lévő ujjad ne mozogjon, csak tartsd bent. Érezheted, ha rászorít - próbáljon meg ellazult maradni. Amíg bent van az ujjad, kezdd el finoman szopni a farkát. Majd hajlítsd be az ujjad a farka irányába. Amíg szopod, érezhetsz egy keményebb pontot odabent - az lesz a prosztatája. A lényeg az volna, hogy ne ki-be húzgáld az ujjad, tehát nem megujjazni kell a pasidat, hanem masszírozni. Első alkalommal bőven elég annyi, hogy egy ujjad van bent, amikor elélvez.


Élvezés után kérdezd meg tőle, hogy milyen érzés volt, hogy nem érezte-e kellemetlenül magát, mert "b_zis" dolgot tettél vele, stb.


Aztán lehet majd gyakorolni és új módszereket felfedezni, például:

- Próbálj meg elérni nála többszörös magömlést orgazmus nélkül.

- Próbálj meg a farka izgatása nélkül orgazmust okozni neki.

- Próbáljatok ki anális játékokat.


24/F

2018. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
3/3 szépen összefoglalta, gratula. Még azt azért hozzátenném, hogy a popsinyalást is érdemes a repertoárba felvenni, legalább próba gyanánt. A psik ilyen szempontból olyanok mint a nők, nagyrészüknek érzékeny terület. Valamint nem elfelejtendő maga a tudat, ami szerintem a szerepjátékoknak is egy fontos eleme. Nem csak érzi mindkettőtök hogy mit csinálasz, hanem tudja is, ergo a gondolkodó elméje kezeli a dolgot. Ez is hozzáad pluszt az izgalomhoz optimális esetben.
2018. máj. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!