Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak miért szeretik alárend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak miért szeretik alárendelni a nőket szex közben? Miért az izgatja őket hogy a nő kiszolgáltatott helyzetben van? Ennyire szeretik a ferfiak alázni a nőket? Ennyire nem tekintenek a nőkre egyenrangúkent? Fordítva hogy tetszene ezt a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 21:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
54%

Sok domina tipusú nő van

És sok pasi szereti, ha meg van alázva.

És valóban, nem tekintenek ránk egyenrangúként, amíg nem teszel le valamit az asztalra.

2018. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom hogy tetszene-e de mutass egy nőt aki inkább domináns mint szubmisszív vagy hogy a tökömbe hívják ezt. :)
2018. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
44%

Én erre izgulok szub nöként

De mi váltakozunk mert dominálni is szeretek

És az a legjobb ha váltakozik hogy ki dominál mert szinte sosem unalmasodik el.

De ez a két emberen mulik mire izgul igy mázlink van pl elözö partnerem nem volt domináns szal én domnát toltam végig ritka volt ha ö keménykedett. De hát most a legjobb egyszer a mesterem egyszer a kiéhezett kutyám :3

2018. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem szeretem amikor egy férfi maga alá akar rendelni egyszerűen nem tudom elviselni, zavar. Tekintsen rám ott is egyenlőként .
2018. máj. 19. 21:39
 5/38 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenki szub v dom hajlamu

Te vanilla vagy ez van

2018. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy egy férfi csak azért rendeljen maga alá mert csak egy nő vagyok és úgy érzi ezért megteheti

Nem vagyok vanília egyszerűen nem szeretem ha bárhogyan is uralkodni akarnak felettem vagy dominálni felettem

2018. máj. 19. 21:44
 7/38 anonim ***** válasza:
47%
Nekem bejönne
2018. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindegyik szereti szerencsére. Én sem tűröm el, hidd el, van, aki nem ilyen beállítottságú, és nem akar irányítani, sem alázni.
2018. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
48%

Láttál már olyat pl. a macskáknál hogy a nőstény hanyattlöki a kandúrt és meglovagolja? Vagy hogy szépen egyenranguan elszexelgetnek? Nem ugye?


Olyat viszont annál inkabb hogy némi küzdelem után a hím a nőstény nyakára ráharapva lenyomja és tiszta izomból magáévá teszi, sokszor vérző sebek árán.


Nyilván nem vagyunk macskák, de van amit ösztönszinten hozunk magunkkal.

2018. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
Mi meg hivatkozzunk olyan fajokra, ahol a nőstény párzás után felfalja a hímet? xD
2018. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!