Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jön be, ha a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be, ha a barátnőtök/feleségetek szex közben szóban is kifejezi, hogy milyen jó a farkatok?

Figyelt kérdés

Mikor volt barátom,sokszor mondtam neki,miközben lovagoltam rajta,vagy épp ő tett magáévá,hogy "imádom a farkad",persze nyögések közepette,mert az adott helyzet sokszor kihozta belőlem,hogy ezt szóvá is tegyem.

Ciki,vagy belefér?


2018. máj. 20. 05:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én imádom, nagyon jó! 39F
2018. máj. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Szex hevében nekem nem annyira jön be. Eltereli a figyelmem, szerintem olyankor kár bármit is mondani, ott a testünk beszél szavak helyett. Persze ha a partneremnek ez bejön, akkor csak nyugodtan, nem szeretem lekorlátozni. Viszont előjáték közben nagyon izgató, ha becézgeti, babusgatja, dédelgeti ilyesmi... Na az nagyon fel tud izgatni... Meg az is, amikor elélvezés után megdícséri pl, h mekkorát lőttem, vagy "most jól elkented a számat" ilyesmi... Szeretem, ha a farkammal "kommunikál", csak ha lehet akkor ne pont szex közben..
2018. máj. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkented a számat? :D
2018. máj. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ez az "elkented a számat" tényleg röhejes :D
2018. máj. 20. 06:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindig jól esik.
2018. máj. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem akarok kötekedni, de ez elég hülye kérdés. Basszus nyilván jól esik neki. Vagy te nem élvezed ha dícsérnek? Akár szex közben vagy úgy alapjáraton..
2018. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
volt már olyan válaszoló,akinek nem igazán jött be.Tehát nem hülye a kérdés.Bár ha az is,azt is fel lehet tenni.
2018. máj. 20. 07:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó! Nekem tetszik. De én is szoktam, hogy mennyire jó a puncija.
2018. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na azt pl a pasik sokkal ritkábban mondják,mint én a farokra,pedig tök jó nunim van
2018. máj. 20. 10:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg az, tanúsíthatom.:)Én szoktam azt is dicsérni amúgy,a lányok szeretik.
2018. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!