Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dolgozó felnőttek akik még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozó felnőttek akik még nem éltek együtt a párotokkal, nálatok is ilyen ritka a szex?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő:

Dolgozó felnőttek akik még nem éltek együtt a párotokkal, nálatok is ilyen ritka a szex? Hogy tudjátok összehozni?



Csak este tudunk együtt lenni nála, mert nálam mindig nyüzsi van+kíváncsiskodó nagyszülők; ott azért este mindenki elfekszik a szobájában és akkor halkan tudunk egymással foglalkozni. Viszont pár hónapja munkahelyet váltott, ez 3 műszakos, ráadásul van hogy 6 nap... és azóta jó, ha 3-4 szex van egy hónapban. Ha hétvégén lenne lehetőségünk, akkor is közli, hogy fáradt.. Amit nagyon is meg tudok érteni! De rosszul esik. :(


Huszonévesek vagyunk, 1 éve együtt, jól érzem hogy ez piszkosul kevés? Most kellene erejünk teljében lenni, erre az egész csak vágyakozás... legalábbis a részemről igen. Ráadásul nekem mindig nagyon fáj a behatolás ha hosszabb idő kimarad 2 szex között, emiatt a végén már én is inkább nemet mondok hiába kívántam annyira korábban. Szexuális téren sőt szerintem minden téren kezdünk elhidegülni egymástól a kevés együtt töltött idő miatt. Mi lesz így velünk később?? Ez másoknál is így a normális? Ez a felnőtt élet? Hogy élünk egymás mellett ahelyett hogy egymással élnénk? :(



2018. máj. 20. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Huszonévesen miért a szülőkkel éltek?

Én amint dolgozni kezdtem, elköltöztem.

2018. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

"Ez a felnőtt élet?"


Nem, a felnőtt élet az valami olyasmi, hogy saját lakásban éltek, nem a szülők nyakán.

2018. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A karantén óta, tehát több, mint egy éve nem találkoztunk a szerelmemmel(országhatárhatár választ el egymástól, illetve a családban élő betegekre való tekintettel, az oltásra való várakozás hozzájárul ehhez). És azért sokszor volt nihil, félreértésből fakadó napokig tartó csend köztünk, stb. Ez nagyon megviselt bennünket. Csodának tartjuk, hogy nem szakítottunk, de emberi ésszel felfoghatatlannak tartjuk, hogy hogy bírtuk ki. Az egyetlen magyarázat erre a szeretet. És hogy fontosnak tartottuk, hogy minél folyamatosabb, beszélgetés legyen köztünk. Mindenképp nagyon-nagyon fontos a napi kommunikáció, részemről mindenképp, hogy közel érezzem magamhoz, persze lelkileg. Ezt a pontos alappillért tapasztalataink által fogalmaztuk meg. Mert persze, hallani mindig, milyen fontos a kommunikáció a testi intimitás mellett. De azért ez sokan nem veszik komolyan. Aztán ez kihat a testi egymásra való figyelésre is végül.

Sokat kell beszélgetni, hogy egy kapcsolat működjön. Nem véletlen, hogy mennyi sokan mennek szét, hidegülnek el egymástól, úgy, hogy együtt is élnek.

Nem tudom, mi van veletek azóta, remélem, hogy megoldást találtatok, ha együtt, ha külön vagytok azóta, remélem, az újabb kapcsolatban sikerül ráállni az intimitásra, úgy testileg, de lelkileg is, és boldognak lenni.

2021. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem, ez bizony nem sok jót jelent már. Ha fáradt ahhoz is, akkor sürgősen próbálj vele őszintén beszélni, hogy szeretné-e ezt a kapcsolatot valóban, vagy van valami baj, nagy baj?!!!
2021. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!