Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan szeretnék már szülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan szeretnék már szülni imádom a babákat, de sajnos eddig még nem találtam meg ehhez a párom. Nem akarok megint több évig ismerkedni. Neten van esetleg jó oldal ahol megtalálhatom a párom?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 13:36
 1/4 anonim válasza:
100%

Habostorta, más néven randivonal. Én ott ismerkedtem meg a párommal, immár 6 éve, és 17 hónapos kisfiunk van. :)

Leveleztünk, aztán telefonálgattunk, és mire személyesen találkoztunk, már mindent tudtunk egymásról. Pénteki napon találkoztunk először, vasárnap óta meg együtt élünk. A járás valahogy kimaradt. Igaz, akkor én már 29 éves voltam, párom pedig 32.

Egyébként az exemet meg a pasizas.hu oldalon ismertem meg, vele 2 évig voltam együtt.

Nekem bejött a netes ismerkedés, bár tudom, hogy vannak szkeptikusok ezzel kapcsolatban - tény, hogy én is találkoztam elég sok hülyével.

2011. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,


igaz mi nem a neten ismerkedtünk meg, de nem is hosszú évek után vállaltunk babát. 8 hónap után költöztünk össze, 1 év után lánykérés, 1,5 év után első próbálkozásra sikeres pozitív teszt :) amikor megismertem pár hét után éreztem, hogy Ő lesz életem párja és Neki szeretnék gyermeket szülni :)


Ági

2011. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Love.hu - n ismertem meg a férjem! Most lesz 1 éves a kislányunk! Én is találkoztam sok hülyével, de vannak normálisak is, akik valóban társat, és családot akarnak! Csak meg kell találni őket! :) Vagyis Őt !

Sok sikert! :)

2011. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. márc. 6. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!