Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostikkal kinek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostikkal kinek milyen pozitív és negatív élményük volt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ellopta a pénzem, aztán persze semmit nem tudtam bizonyítani.
2018. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pozitív: egy 19 éves lányhoz egy órára mentem. Isteni alak, szép arc, jó duma, művelt csevegős. Aztán 5 perc alatt úgy leszop..ott, lenyelte mosolygott, hogy legalább 10 percg még az agyvelőm is forrt. Alapvetően kétszer tudok lőni ilyen esetben, de itt minden töltényt kiürített, mint egy igazi szopógép. Húsz perc múlva se tudtam feállítani, de közben nagyon jól éreztük magunkat.


Negatív: egy húsz éves csaj, a fotók hazudtak. Az alakja oké volt, de az arca no... na mindegy marad egy jó kemény szop..atás, gondoltam. Benne volt, de nem bírta, s gyenge is volt. Amikor megakartam fogni a fejét, hogy jó legyen nekem, akkor azt se lehetett. Így fogtam ujjaztam vertem magamnak aztán megfordítottam és a tátott szájába meg az arcára lőttem, de azért lenyalattam vele a végén tisztára levezetésnek. De a sperma ízét se bírta. Nem érte meg.

2018. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Negatív nem igazán volt, inkább csak átlagos, míg rá nem találtam egy nálam 15 évvel idősebb nőre, akihez azóta is gyakran visszajárok (másnál azóta nem is voltam). Nincs olyan kívánságom, amit ne teljesítene, mindenre hajlandó. Aztán mikor elárulta, hogy csak velem ennyire bevállalós, másoknak a felét sem engedi, rögtön tudtam, hogy ő egy igazi kincs! :)
2018. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

3: ne tévessen meg az élet.

(Értsd: minden kuncsaftnak ezt mondja, mert abból él, hogy odajárnak. Ha visszajársz, külön jó neki, mert nincs izgalom, hogy milyen vagy)

2018. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!