Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha egy nő szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nő szereti a nagyobb méretekkel rendelkező pasikat és ezt igényli is akkor nevezhető k***ának?

Figyelt kérdés
Jó párszor megkaptam h mennyire válogatós vagyok és a fent említett is és h szokjak hozzá mert nem minden pasinak van nagyobb szerszáma. Nekem egy kisebb mérettel nem tudnak akkora örömöt okozni mint egy nagyobbal.

2018. máj. 21. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Ízlések és pofonok mások, volt már hogy egy alkalom után én is mondtam lánynak hogy bocsi valahogy nem passzolunk össze.
2018. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a fogyatékos gyerekek mondják.

Ha neked az jön be, hát az jön be.

2018. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Jesszus, dehogy is!

Ne vedd magadra, nyilván valamivel vissza akart vágni az illető, sértegetni a legegyszerűbb, ha nincsenek észérvek.

Neked ez jön be és pont.

2018. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
kva akkor vagy, ha pénzért szexelsz pasikkal. még r bancnak se mondanálak azért, mert válogatós vagy, meg szereted a szexet nagy szerszámmal. DE, és HA leszólod a pasikat azért, mert nekik kicsi, és nem tudnak vele kielégíteni, az elég nagy szemétség...ha viszont neked egy rossz szavad nincs, szimplán nem szereted a kicsit, az a te dolgod. ez tényleg olyan, hogy kinek mi. én pl. a nagyot NEM szeretem, nekem inkább a kicsi jön be. nem vagyunk egyformák.
2018. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem! Az a k*r*va aki pénzért szexel!
2018. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

szerintem nem k***a, csak az jön be.

akinek a babapunci tetszik az pedofil?

persze egy pasinak sem esik jól, mert én is pasi vagyok és nekem is kicsinek mondható és nem esik jól. de van olyan csaj ismerősöm akit szintén nem lehet 20cm alatt kielégíteni és még jó hogy van olyan akinek pont az én méretem jön be.

tehát határozottan nem nevezhető annak.

2018. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Gyereeeee :)
2018. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Inkább ribi. AKi a méret miatt képes elhagyni egy pasit, fogalmam sincs,hogy néz tükörbe és hogy mit keres egy kapcsolatban. Normális nő nem hagy el egy pasit, akivel minden klappol és boldogok azért,mert kisebb a szerszáma. Ez nem prioritás.

Teljesen össze lehet szokni egy kisebb mérettel is, ami akarat és kitartás kérdése, ami benned nincs. Nekem a felfogásod miatt nem kellenél, de nagyon nem , még szomszédnak se.

2018. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem sértegettem egyáltalán csak megmondtam h nem élveztem a szexet és ennyi. Nekem rosszabb mert én maradtam elégedetlen. Természetesen elötte mondogatta h neki milyen nagy stb de még csak átlagos se volt.
2018. máj. 21. 16:30
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolatban mondták ezt hanem egyéjszakásnál
2018. máj. 21. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!