Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ötven éves pasi húsz éves csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötven éves pasi húsz éves csaj?

Figyelt kérdés
Van egy húsz éves csaj, aki azt állítja, a korosztálya nem komoly szexuális téren, velem akar dugni. Azt mondja, negyven alatt nem tárgyal senkivel. Gumi nélkül akarja, mert tapasztalatból tudja, hogy csak úgy jó neki. Mondjuk ezzel egyetértek. Csak attól tartok, nehogy rajtam ragadjon. Bevállaljam?
2018. máj. 21. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Én közel a negyvenhez bevállalnám, azért elsőre nem feltétlen gumival mindkettőnk érdekében de azért nem mernék ennyi infó alapján sem bátorítani sem elkedvetleníteni...
2018. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha tutira tudod, hogy nem a pénzedre hajt, akkor vállald be!
2018. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez csaj fuggo ..

Szerintem elore tisztazzatok le mirol is lenne szo .

En gumit mindenkeppen hasznalnek ..

Es az se mindegy pl te hazas vagy e ..

Tehat meg tud e szivatni a csajszi valamivel ..

Ha fuggetlen vagy azt gondolom nincs veszteni valod de gumit hasznaljatok ;)

2018. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

ez olyan hogy bekopogtat hozzád a csaj hogy s


szia csinálj nekem gyereket, mert valahogy nem akarok dolgozni


te megcsinálod


úgy rajtad marad hogy az hihetetlen


jah és amúgy szégyelld magad, hogy 30 évvel fiatalabb lánykákat rontasz meg. szerintem van egy határa a gusztustalanságnak, és ez rád is és a csajra is vonatkozik.


ui: szép apaságot :)

2018. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Gumi nélkül?

NE. Fene tudja, mástól mi mindent szedhetett össze.

2018. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

4-es ezt a lányt már nem kell megrontani.

Ha kell ez úgy leszpja,hogy a szeme felakad.

Aki így nyomul az már profi.

Én inkább a kérdező egészségéért aggódnék,ne hpgy Máté Péter módjára,kefélés közben térjen az örök vadász mezőkre.

Vigyázz,mert lehetsz apa úgy is hogy nem élvezel bele.

Keféltek és rád fogja ,hogy te krtad fel.Csak apasági perben tudod tisztázni magad DNS tesztel.

Ha jó a csaj én csak szpatnám,kinyalnám.

2018. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi a kockázata ? Csak kotonnal küldeném megraknám több lukon stb . Aztán kiderül tényleg olyan profi . De ha tud a csaj és klassz a teste meg az arca is baresz akkor rácuppanhatsz és véged .
2018. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

én ismerek olyan 19 évest aki így húzta ki magát a munkavilágából :) hehe. keresett egy lúzert és megfogta a kuksiját :)

amúgy maga a viág a gusztustalan, hogy 50esek nyomnak tiniket.. mindkét irányból gusztustalan..

2018. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És volt annyi esze a csajnak, hogy olyan spermadonort válasszon, akitől jó magas nettó fizetésből vonják majd a gyerektartást 18+ évig, ha úgy adódik?
2018. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tizenéves csaj egyszerűen nem gerjed szexuálisan 50 évesekre.

Ha akar tőled valamit, akkor nem a tested akarja, hanem a pénzedet. Az főleg elgondolkodtató, hogy gumi nélkül akarja. Honnan tudod, hogy szed fogamzásgátlót?

2018. máj. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!