Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyek jobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jobb?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves fiú vagyok, aki visszahúzódó és szeretne szexuálisan aktív életet élni. Az eddigi életem során egy komolyabb kapcsolatom volt, de az is rosszul végződött.

Mások szerint jóképű, magabiztos és önbizalom teljesnek tűnök, szóval "könnyen az enyém lehetne akárki". Belsőleg is úgy gondolom, hogy helyén vagyok, mert mások szerint okos, kedves, empatikus és intelligens vagyok. Nagyon szeretek tanulni, céltudatos és talpraesett vagyok, szóval nem vagyok az a barom típus. Csak a gond az, hogy a gyakorlatom nincs meg az ismerkedés terén, kevés haverom van, mert eddig nem találtam hozzám illő barátokat.


Hogy tudnék fejlődni, mire figyeljek oda? Hogy szedjek fel egy lányt kifejezetten csak erre a célra? Természetesen nem kihasználni akarok akárkit is, de nem is olyannal szeretnék, akiket minden szórakozóhelyen megtalálni és fél város járt benne, hanem egy normális lánnyal egy érzelmes szexuális kapcsolatot fenntartani.

Előre is köszönöm!



2018. máj. 20. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

“eddig nem találtam hozzám illő barátokat”

Elég beszédes ez az egy kis mondat töredék...

Tedd lejjebb a lécet. Ha okos, kedves, empatikus és intelligens vagy, akkor viselkedj is úgy.

Ne képzeld magadról, hogy bárki felett állsz.

2018. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván gyakorlással lehetsz jobb az ágyban. Ilyen célra nem annyira nehéz lányt szerezni, van, akin érződik, hogy vonzónak tart, na annál bepróbálkozhatsz, lehet nem lesz hosszútávú a dolog, de egy próbát megér. Az is lehet, hogy néhány lány visszautasít, de ne essen rosszul, ez csak szex, nem a "nagy Ő" utasított vissza, csak egy potenciális szexpartner.
2018. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem képzelem magamról, hogy bárki felett állok. Úgy értettem, hogy amikkel közös az érdeklődési körünk.


Nem az ágyban szeretnék jobb lenni, hanem abban, hogy valakit eltudjak oda vinni. Azzal nincs gond, hogy milyen vagyok az ágyban.

2018. máj. 20. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!