Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nem túl perverz szerepjáték?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem túl perverz szerepjáték?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat az, hogy a barátnőm a doktornő, én pedig a beteg. Az lenne a szerepjátékban még, hogy le lennék kötözve, mert a doktornő nem engedhet el. Utána elkezdené a péniszemet izgatni, és mielőtt elélveznék kínzás szerűen elkezdeni csiklandozni, amíg nem könyörgök, hogy hagyja abba. Azután ott hagyna pl: 10-15 percre. Utána elkezdené izgatni a punciját előttem és azt kérné, hogy kezdjem el kinyalni, de ő direkt távol lenne a nyelvemtől. Amikor már alig bírom, akkor kiverné a farkamat.


A 2. Szerepjáték amin gondolkodtam, hogy én lennék a doktorúr, és ő lenne lekötözve. Azt mondaná, hogy kivan már éhezve egy jó nyalásra. Utána elkezdeném a punciját nyalni, csókólgatnám,simogatnám. Majd amikor már majdnem elélvezne, elkezdem csiklandozni, az lenne egy 10 percig. Utána pedig mikor már könyörög, hogy hagyjam abba, kinyalnám.


Nem túl perverz? :D

Köszi, hogy végigolvastad. :DD

20F



2018. máj. 21. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha mindketten akarjátok, simán belefér! :)
2018. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ez abszolút nem perverz, tök jó 😊
2018. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello,

Szerintem egyáltalán nem túl perverz. Igazából, ami mindkettőtöknek megfelel, és belefér, az sosem túl perverz. A kreativitás előreviszi a kapcsolatot. Én is gyakran játszom ilyet a kedvesemmel. Nálunk visszatérő szerepek is vannak pl. Géza a szerelő és Gizike a háziasszony, vagy István a zongoratanár és Linda a lelkes tanuló, de voltunk már egy-egy alkalom erejéig apuka és tanárnő a szülőfogadó órán, vagy kertész és a ház úrnője, vagy prostituált és kényeztetésre vágyó házas férf....

Nálunk mindig úgy indult, hogy egyikünk kiment, és mintha tényleg akkor érkezne úgy csengetett be. Meg mindig ragaszkodtunk a szerephez, hogy ne essünk ki, néha vicces volt, mert nem sikerült, de néha meg nagyszerűt alakítottunk. Volt, hogy egy-két szobát átis rendeztünk. Hajrá!

29/F

2018. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tetszik mindkét változat. Szerintem nem túl durva. Élvezném.
2018. máj. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!