Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi a véleményetek? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek? Mit gondolsz vonzóbbnak fiatal nő+idős pasi vagy idős nő fiatal pasi? Kort írj légyszi

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Fiatal nő idős pasi max 20-25 évkülönbséggel. 23/L

(van párom, nem kérek privátot)

2018. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem normális dolog számomra.Max.7-8 év ami belefér,ha a férfi idősebb.
2018. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idős nő,fiatal pasi.
2018. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiatal lány idős pasi! Sok lány vágyik arra amit egy vele egykorú srác nem tudja mert túl éretlen.
2018. máj. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Idősebb férfi. Max 36-ig.
2018. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb férfi (ha nem engedi el magát), sokkal vonzóbb 30 felett, mert valahogy markánsabb lesz, jobb kiállású és férfiasabb is (plusz nem veszítik el úgy a fejüket mint sok fiatal)
2018. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 felett is kölyökképű vagyok szerintem. Bár éppen tegnap mondta nekem egy nő, hogy én még nem is emlékezhetek erre-arra, mert még fiatal vagyok. Mondom: igen, de azért annyira nem. Kérdeztem mennyinek nézek ki 18-nak? Erre: nem 31-2. Eléggé fájt, mert annyi vagyok. De én 18 akarok még lenni :D A fiatalság csodálatos, nem értem miért akarnak emberek idősebbnek látszani, illetve miért akarnak idősebbeket. Nem azt mondom, hogy nem lehet vonzó egy idősebb, de nem arra kéne alapból orientálódni
2018. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én a 6-os válaszolóhoz hozzáfűzném, hogy a nők is egyre szebbek a korral. Nekem a huszas évei végefelé levő és a harmincas éveiben levő nők valahogy jobban tetszenek, mint egy 18-20 éves. A nőknél is van egyfajta kivirágzás ilyenkor, amikor már egységben vannak önmagukkal. És az eredeti kérdésre nekem a válaszom, hogy nekem vonzóbb egy idős nő fiatal pasi páros. Bár nálam is olyan max 20 év különbségig.

22/F

2018. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!