Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy arra lettetek figyelmesek hogy mások nézik a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Mi a haverokkal olyanok voltunk, hogy mindig csak az egy estés kalandot kerestük, de végül ugy alakult hogy kapcsolatba kerültem egy lánnyal mar több mint fél éve.

A haverjaim szerintem nem fogják fel hogy komoly kapcsolat, mert gyakran megjegyzést tesznek a kinézetére (pozitiv ertelembe) és gyakran nekem is mondjak hogy mi a jó benne, és láttam hogy gyakran ugy nézegeti az egyik stb. Kicsit mostmár kezd felbaszni, de amikor mondom hagyjak mar mert azért ez mar komoly dolog, ők csak elhülyeskedik. Váltsak társaságot? Vagy ne vigyem a barátnőmet az ő társaságukba? Vagy mit csináljak?


2018. máj. 22. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd, hogy ülepedjen a dolog. Továbbá a társaságban maradj együtt vele, és nonverbálisan is jelezd, hogy együtt vagytok.

Aztán ha később sem állnak le, küldd el őket a csába!

2018. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy én a társaságunkból csajoztam be, de mikor leesett a tantusz, a többiek elfogadták. :)
2018. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ramone ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy az exem és a jövendőbeli potenciális barátnő jelölt egy társaságba tartozott és élveztem azt hogy óvatosan de ment ezen Mindig a szájkarate
2018. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!