Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtöket korábban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtöket korábban érte szexuális erőszak, akkor ez a részetekről mennyiben befolyásolná a szexet vele szerintetek? Megváltozna a véleményetek bármiben is?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 01:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyesmit megtudnék, akkor:


- az első reakcióm az lenne, hogy széttudnám verni a pofáját annak a szemétládának, aki ilyet csinált vele...


- a második, hogy biztosítanám és éreztetném vele, hogy mellettem biztonságban van


- óvatosan, lassan és nagyon finoman közelítenék hozzá szexuálisan


- úgy kényeztetném, és odatenném magam, amennyire csak embertől telik, hogy kiheverje ezt a traumát, és tudja élvezni a szexet.

2018. febr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
1. Valaszolo valaszolt helyettem is :) pacsi
2018. febr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez kedves. Köszönöm a válaszokat.:)

Viszont, ha ő már jól van, nem vágyik vigasztalásra és szeretne egy jót szexelni, akkor ez okozhat olyan berögződést, hogy már nem vagytok képesek arra, hogy egy kiadósat szexeljetek, mert túlféltitek ezek után a lányt? Ilyen egyáltalán elképzelhető?:/

2018. febr. 20. 01:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első válasz ott van tényleg. Persze felmerülhet ez másban is. Viszont arra vigyázz, hogy ezzel a hozzáállással pont az ellenkezőjét éred el. Elég komplex a sztori. Ha ő túl tette magát rajta nem kellene, hogy te húzd vissza pont azzal, hogy másként bánsz vele. Vigyázz nehogy pont te okozz neki úgy traumát, hogy rólad rossz erzés jut eszébe. Persze azért ne úgy mint egy állat.... :D
2018. febr. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
úgy csináljuk, hogy örömet okozzon.
2018. febr. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőmet régen a saját testvére zaklatta, ezt csak később tudtam meg. Eleinte fel is tűnt, hogy nem tudja teljesen elengedni magát szex közben, sokáig magamra vettem, majd szerencsére elmondta, hogy miért. A gyereket mai napig meg tudnám fojtani egy kanál vízben kanál meg víz nélkül is akár, de kellő türelemmel, odafigyeléssel ma már szerintem egészen kiemelkedő a szexuális életünk. Részemről semmivel nem befolyásolta, hogy hogyan tekintek rá bármilyen értelemben, sőt azóta, ha lehet, csak jobban odafigyelek, hogy élvezze az együttlétek minden pillanatát.
2018. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen barátnőm. Részemről nem befolyásolta. S mivel eleve úgy ismertem meg, hogy tudtam róla, a véleményemet sem ez alakította.
2018. febr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak ugyan ez volt a reakciója mint az 1es válaszolónak.

Később kiderült h egy munkahely dolgoznak az exemnel aki tette velem..

24N

2018. febr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nyilván másképp kell kezelni egy olyan nőt , aki sajnos " sérült" lelki véd egyéb értelemben. Sokkal több türelmet, empátiát, biztonságérzetet igényel, mint aki nem ment át ilyen szörnyűségen...én erre biztosan figyelnék.
2018. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


# 8

Hogy kezeltétek ezt a helyzetet?

Nem lehetett könnyű, sajnálom.:/

Egyébként te tudsz rendesen szexelni azóta?

2018. márc. 22. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!