Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Fiatal (abb), tini...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Fiatal (abb), tini korotokban volt barátság extrákkal kapcsolatotok, amiben nem volt szex, csak orál és stb? Nem éreztétek magatokat erkölcstelennek, vagy rosszul (esetleg az elején)?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, 18-20 éves koromban, de nem éreztem erkölcstelennek magam... Megbíztam a srácban, nem egyéjszakás kaland volt (amivel amúgy szintén semmi baj nincs szerintem), fontos volt nekem. Mondjuk ha konkrétan szexeltünk volna, akkor sem érezném rosszul magam miatta.
2018. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de csak barátnőimmel. Akkor annyira izgató volt, hogy nem ereztem erkölcstelennek, na meg a simogatásnál, kézzel kielégitésnél tovább nem mentunk. Ma pedig már egyáltalán nem érzem erkolcstelennek amit csináltunk!
2018. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Kedvesem,én tini koromban még szűz voltam,csok se volt és padim se volt.:(

Most 24 éves vagyok még mindig szűz vagyok,nem volt még pasim,csók se volt.

Azért remélem hogy a köve fordulora lesz már mint mire 34 leszek előtte.

Nő voltam

2020. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tseppkoe ***** válasza:

Ez az utolsó (#3) picit azért fura...

...mintha még lehellletnyit kérkednél is a tapasztalatlanságoddal...

Persze inkább humoros kamu duma...

2021. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!