Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek bejönnek a Sophia Adams alkatú Plus size nők?

Figyelt kérdés

Ő hozzá tudnám legjobban hasonlítani az alkatom és érdekel.



[link]



2018. máj. 24. 01:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Ne foglalkozz azokkal, akik oltanak. Vannak olyan pasik, akiknek egy 55 kilós is már dagadt. Hasonló alkatom van, 90F mellekkel, a párom(aki sportos, magas, nagyon helyes) oda vissza van értem, viszont én nem szeretem magam, és minden erőmmel azon vagyok, hogy lefogyjak. Sajnos tényleg az egészséged múlhat rajta, plusz jobban is éreznéd magad.
2018. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11es vagyok. A másik, hogy magadnak akarj megfelelni, ne másoknak. Aki szeret, az így is szeret. Ha te boldog vagy így, az a lényeg. Én nem tudom így elfogadni magam, ezért akarok lefogyni (pedig vékonyabb vagyok kicsit ennél a csajnál, és az arcom is szép.)
2018. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű
2018. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ilyen alakom van, van olyan pasi, akinek ez nagyon bejön, de nyilván nem mindenkinek. :)
2018. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mekkora ágyban férhet el ez a nő?
2018. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó csaj. Ott hajtogathatok rajta p.nát, ahol akarok.
2018. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

-Katona!Maga egy tankkal akar szexelni?

-Őrmester Úr.Nekem otthon egy tank van.

2018. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!