Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon rövid haj göndörítése?!

Nagyon rövid haj göndörítése?!

Figyelt kérdés

Lehet kb 3 centisen rövid pixie hajat hullámosítani? Mostanában nagyon összeáll egyenes, jobban örülnék ha lenn valami rendezetlenebb hatása, olyasmi mint mondjuk Sophia Lillis haja (ami egész rövid, de mégis göndör), vagy az csak úgy működik, ha természetesen olyan?

Köszi a válaszokat!!



2018. febr. 22. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem látom sok értelmét. Nekem is rövid természetesen egyenes hajam van, párszor próbáltam göndöríteni (egyszer fodrász is megcsinálta esküvőre), de nem marad meg benne még egy kis hullám sem.
2018. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen röviden már inkább csak természetesen tud göndör lenni (mint pl. az afrikai hajak). Egyébként meg ízlés kérdése, de nekem akkor már a tüsi jobban tetszik.
2018. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!