Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves lányként ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lányként ez normális?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha orálisan kell kényeztetnem a pasit. Szerintem nagyon béna vagyok benne ezért sokszor nem is teszem meg inkabb. Egy ideje emiatt nem is ismerkedek és nem is akarok párkapcsolatot es nem is akarok szexelni mert tudok hogy ezt szeretik a pasik de tőlem nem biztos hogy jó élményt kapnak.
2018. máj. 24. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

Gyakorlat teszina mestert! Nekem pl nagyon kicsi a szám párom 20cm farkát be se tudom kapni teljesen meg neki vastag is még is szereti az orált mert szerinte jó a száj teknikám attól függetlenűl hogy nem tudja bele tolni tövig! :)


19/L

2018. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy normális. Egyszerűen csak nem neked való ez az egész. De nem kell emiatt aggódnod, ha valaki nem csak a szex miatt közelít feléd, hanem téged akar, úgy egészben, akkor rengeteg más módon is tudtok majd örömöt találni egymásban, nem kell ahhoz folyton a farkát enned.

Nálunk meg én nem szeretem, ha kinyal a barátom, pedig azt is sokan szeretik. De én nem szeretem, ő megérti ezt és sosincs belőle probléma.


Vagy csak nem találtad meg a megfelelő partnert ehhez, vagy sosem fogod szeretni az orált, legyen bárki is a partnered. Egyik sem gáz, szerintem :) 21L

2018. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Meg mondtam hogy ezeknek a nőknek vmilyen frusztációja van. Vagy szopni nem szeret, vagy azt nem szereti ha nyalva van....
2018. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
nem tudsz semmi rosszat csinálni ha letérdelsz eléje meztelen, ártatlanul szemébe nézzel és elkezded szopizni...;)
2018. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom miből gondolod hogy neked a legértékesebb testrészed a szág amit dugni lehet.

Miért kell magad egy szexuális tárgynak gondolni? Ettől te biztos hogy értékesebb vagy.

Megalázó a férfiakra nézve is ha azt gondolod hogy egy jó kapcsolat alapja az orális szex. Ha valamelyik férfinél ez a lényeg akkor ott már fejben nagy baj van.


24 évesen pedig becsüld többre magad egy szopógépnél.

2018. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Én hasonló indokkal nem ismerkedem már 12 éve.

A legutolsó pasim szerint olyan átlagoskás voltam az ágyban, így minek frusztráljak egy másik embert, vagy önmagamat?

Sokkal jobb, így nem kell senkinek megfelelni.

35/N

2018. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
úgy legyen!
2018. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Azt megértem, hogy egy nő ezt nem szereti, bár általában szokták.


No de hogy attól fél nem tudja...? Ezt valahogy nem értem. Kinyitja a száját, beveszi hogy a foga ne érje el, aztán mozgatja a fejét előre hátra ezen mi a bonyolult? Kb. meg is van az alap. Aztán itt nyalja, ott nyalja ki mit szeret, hogyan jó, lehet sok testhelyzetben, meg számtalan módon fűszerezni, rávezetni, befejezni, de összességében nem egy agysebészet.

2018. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátnőm aki nem akart, és a nyalást sem szerette, de a szex az nagyon jó volt vele! gyere próbáld ki velem! Mindenre megtanítalak.
2018. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
56%

Szerintem ez partnertől is függ. 14 éves korom óta gyakorlatilag nem vagyok egyedül, elment egy pasi jött a másik (nem napról-napra, még mielőtt valaki kvának hinne)....

Soha, senkit nem szerettem szopni, kivéve a férjemet, akivel 6 éve vagyunk együtt.....

A legutóbbi exem addig nyaggatott, hogy szopjam le, aztán nyeljem le a cuccot, hogy belementem, de nagyon rossz volt...

Férjemnek magamtól teszem meg és imádom ;)

Szóval no para, csak akkor tedd meg, ha úgy érzed és akkor neked is szuper lesz ;)

2018. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!