Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mennyire fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire fontos a punciba élvezés az aktus során? Mekkora az élvezeti értéke? Vagy hogyan képzeljem el, ha elsül utána is még jó ha bent marad?

Figyelt kérdés

A múltkor nem volt nálunk gumi, én csak simán a szopást akartam, de aztán azt mondta h odafigyel h kivegye időben és amúgy sem gond ha jön egy bébi. Oké belementem.Végül megcsinálta, de megsértődött mert nem élvezhetett belém, és mert nem engedtem neki h még úgy visszadugja. Azt mondja semmit nem érzett.

Igaz ez fiúk? Meg hát készre szoptam volna, nem fair megsértődni..



2018. máj. 24. 15:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
nekem nem fontos, én szeretek máshova élvezni, pláne ha "készre" szopnak. De tény, hogy amikor tolod, és az utolsó lökések mélyre mennek, tövig, az finom :P bennmaradni nem akkora buli, így is úgy is kijön minden. 26f
2018. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De akkor miért sértődött meg ennyire? Azt mondta h ez olyan érzés volt mint egy jó szex után egyedül maradni az ágyban amit szintén nem bír elviselni (mellesleg én sem).
2018. máj. 24. 15:27
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha beleélvezni a punciba natúr 100 pontot ér akkor kihúzni pont élvezés előtt kb. 30 pont nálam. Egy jó szopás meg olyan 75 pont.


Punciba beleélvezni egyértelműen a legjobb.


Én ha már elmentem nem akarom visszadugni, mert érzékeny lesz. De ez lehet másnál nincs így.

2018. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. bedurcizott, hogy hátha legközelebb megengeded. De ne tedd, mondd, hogy ez nem játék, ha így áll hozzá, akkor jobb is, h nincs még gyerek.
2018. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi, ez a pontozás így világos, asszem értem. :)


Egyes válaszoló, igen igazad van, épp ez a téma most, kezd olyan érzésem lenni h teherbe akar verni annak ellenére h kértem h várjunk és türelem. Mindennek megvan a maga sorrendje és ideje. Ez meg már a párkapcsolati problémák kategória... :)


Köszi a válaszokat.

2018. máj. 24. 15:44
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem úgy. Nyilván teljesen más érzés mintha a "szabadban" mennél el. Nem véletlen, azért így lett kitalálva. Most azért ne felejtsük el, hogy a szex alapvetően a szaporodás miatt van. Az egy dolog, hogy nekünk már mást jelent, de azért ez belénk van kódolva. Nyilván nem csak fizikai érzetre jó, hanem tudat alatt is van bennünk olyankor egy leírhatatlan érzés.

Én bennmaradni is nagyon szeretek. Tényleg nagyon jó érzés, de az már hülyeség, hogy nem érzett semmit. Megsértődni ezen meg még nagyobb hülyeség.

Nekem első barátnőmmel az volt az alap és ő általa, hogy benne megyek el. Én meg is lepődtem rajta, de tetszett. Ő szerette azt is, hogy benne maradok, csak azt nem szerette, hogy mikor már lelankad és kicsúszik.

2018. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én is szeretném h bennem menjen el, imádom ha bennem van, ezért fogok fogamzásgátlót szedni...világos h miatta is. Szóval semmi oka h.lyének lenni. Köszi neked is utolsó :)
2018. máj. 24. 15:54
 8/22 A kérdező kommentje:
Bár utolsó így megerősítést nyert h tényleg teherbe akar ejteni... :/ hmm. Szuper
2018. máj. 24. 16:04
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Punciba élvezni gumi nélkül a legjobb. Ezzzel kb egy szinten van nálam a szájba élvezés. Ezek legyenek a 10 pontosak. Utána jön a puncibaélvezés gumival. Na az már csak 6 pont. Ha ki kell vennem az meg jó ha 2... Utálom.

A ti esetetekben viszont nem értem miért hisztizett amikor te felajánlottad hogy szájjal csinálod. Ugyhogy itt nem te vagy a hibás...

2018. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
Én nem mondtam ilyet, hogy teherbe akar ejteni. Az ösztöne akarja ezt. Az ösztön meg fogamzásgátló mellett is ugyan azt az érzést adja nekünk. Az ösztön nem gondolkozik és nem fogja fel attól még, hogy meg van az az érzés és helyzet, attól még ugyan úgy nem vittünk végbe semmit. Mondom, ez nem tudatos, csak nyilván azért érzünk többet nem pusztán fizikailag, hanem egy leírhatatlan érzés jár át. Úgy tudnám leírni, hogy EZ az ÉLET! De ha te azt érzed, hogy teherbe akar ejteni, akkor talán beszélni kéne vele erről nem?
2018. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!