Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek érezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek érezni ahogy lüktet bennetek a farok mikor elélvez?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb nem érzi ahogy elélvezel bennük! ;)
2018. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
#1 szerintem épp hogy a legtöbb érzi! :D
2018. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

#1 és #2

A nőknek feltett kérdést azon nyomban megválaszolja két kompetens személy.

2018. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Én minden alkalommal érzem! És igen szeretem
2018. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
#3 te megy ugye azonnal tettél egy 100%-ban haszontalan választ! Eddig te nyertél! ;)
2018. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

# 5

Csak tele van a tököm azzal hogy ha el akarok olvasni egy nők részére kiírt kérdésből egy női véleményt akkor előtte 10 tapasztalatlan szűz kisfiú fantáziálgatását kell olvasni. Ez nem mese rovat.

2018. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Én nő vagyok, elég szűk, de sosem érzem a "lüktetést", azt sem érzem, ahogy bent spriccel, csak azt érzem, hogy mikor kihúzza, kifolyik kicsit és ragad.
2018. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
#6 Kit érdekel mivel van tele a tököd? Bárki írhat bárhová. Ha ez zavar, válaszd le magad a netről. A szűz kisfiúkról meg csak annyit, hogy akkor te miért vagy itt?
2018. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

6-osnak


Mondok jobbat, az egyik ilyen férfi már privátban ki is oktatott, jobban ért a nőkhöz mint én, akinek nőként saját tulajdonában áll egy punci :D

2018. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

# 9

:D

Ők akkor is jobban tudják hogy egy nő mit érez, mi a jó neki.

Nehogy már egy nő megmagyarázza azt hogy ő nem jól csinál valamit a szexben amikor eddig minden barátnője el volt ájulva a teljesítményétől, csak épp megjátszotta hogy neki nem volt jó.

2018. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!