Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok/Férfiak! Nektek problém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak! Nektek probléma lenne, ha ebben az esetben a nő elutasítaná a mindennemű szexuális közeledéseteket?

Figyelt kérdés

Ha pl. nagyon kanosak vagytok, vagy megbeszélitek, hogy munka után szex, de a lánynak/nőnek közben megjön és semmihez nincs kedve.

Alapból jó a szexuláis kapcsolatotok és bármikor szívesen kielégít titeket, de az első 1-2 napban olyan görcsei vannak, hogy mozdulni sem bír.

(Tehát ilyenkor még orállal sem elégít ki titeket)



2018. máj. 25. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne probléma. Miért jó nekem, h ő szenved. Ha nagyon áll a zászló, hát kiverem.
2018. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem probléma,majd bepótoljuk ha túl van rajta.Nem gép egy lány sem,hogy mindig rendelkezésre álljon és vannak ugye a nehéz napok amit mindenkinek tolerálni kell.
2018. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem probléma ez, de azért, ha annyira kanos lennék, míg ő fekszik az ágyon én keresnék valami lightos lehetőséget rajta :P Mondjuk megdugnám a kezét, mondanám neki csak tartsd én, majd mozgok még a kezedet se kell mozgatnod babám csak pihenj :)
2018. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem lenne gond. Ezzel nem te utasítanád vissza. Addig a 2napig azért összebújás és téged simogatás beleférne nem?
2018. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olyankor megértő vagyok.
2018. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok,de gondoltam leírom,hogy az én párom is nagyon megértő amikor ilyen van. Ha nagyon fáj a derekam akkor meg is szokta maszírozni. Azt a két napot kibírja.

Amikor már nem vagyok szarul akkor meg mindig szoktam máshogy kényeztetni. :)

2018. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2018. máj. 25. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy létezik olyan pasi, aki ezt nem tolerálja. Mármint ez olyan, mintha mi meg nem tolerálnánk, hogy csak fél óráig bírják, és inkább keresnénk mást.
2018. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mi ezt úgy oldjuk meg, hogy levetkőzöm bugyiba, a hasamra fordulok, pihenek, addig ő egyik kezével simogatja,markolássza a popsim, másikkal veri magának. Ha nem vagyok nagyon rosszul, akkor még kéjesen nyögök is neki, emelgetem a popsim.

De ha annyira fáj a hasam, hogy csak összegömbölyödve nyüszítek, akkor odabújik, simogat, tonnányi fagyit hoz. Embernek kezel, nem szexgépnek, és eszébe sem jutna ezért erőszakoskodni velem.

2018. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy csak nekem van e ilyen barátom, de ha látja rajtam h iszonyatosan rosszul vagyok akkor eszébe se jut a szex.

Föleg ügy h tényleg nehéz az első 2 nap. Hányok, szédülök meg stb...

Inkább fekszik mellettem és simogat meg aggódik. És próbálja elterelni a figyelmemet. Ilyenkor annyira sajnálom szegényt 😢

2018. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!